Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: babytenis

Memoriál Zdeňka Kocmana - babytenis IF

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Staré Město A
Tisknout
6
0
32:4
32:4
199:55
12
2
TK Uherské Hradiště A
Tisknout
5
1
27:9
27:9
179:81
11
3
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
4
2
23:13
23:13
168:119
10
4
Tenisový klub Bzenec
Tisknout
2
3
17:19
17:19
124:141
7
5
TC Staré Město B
Tisknout
2
3
16:20
16:20
123:154
7
6
TK Uherské Hradiště B
Tisknout
1
5
5:31
5:31
84:200
7
7
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
0
6
6:30
6:30
74:201
6
8
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0
9
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
12.5.2013
1
TC Staré Město A TC Staré Město B
6:0
6:0
36:4
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Staré Město B TJ Sokol Uherský Brod
3:3
3:3
21:26
Zápis o utkání - oficiální
3
TC Staré Město A TJ Sokol Uherský Brod
4:2
4:2
28:20
Zápis o utkání - oficiální
4
0:0
 
 
 
5
Tenisový klub Bzenec
0:0
 
 
 
2
12.5.2013
6
TK Uherské Hradiště A TK Uherské Hradiště B
6:0
6:0
36:13
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Uherské Hradiště B Orel jednota Uherský Brod
4:2
4:2
33:22
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Uherské Hradiště A Orel jednota Uherský Brod
6:0
6:0
36:1
Zápis o utkání - oficiální
9
0:0
 
 
 
10
0:0
 
 
 
3
19.5.2013
11
Tenisový klub Bzenec TC Staré Město A
1:5
1:5
11:33
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Uherské Hradiště A TC Staré Město A
1:5
1:5
13:30
Zápis o utkání - oficiální
13
Tenisový klub Bzenec TK Uherské Hradiště A
2:4
2:4
14:27
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Uherské Hradiště B TJ Sokol Uherský Brod
0:6
0:6
11:38
Zápis o utkání - oficiální
15
Orel jednota Uherský Brod TC Staré Město B
1:5
1:5
22:36
Zápis o utkání - oficiální
4
2.6.2013
16
TK Uherské Hradiště B Tenisový klub Bzenec
0:6
0:6
10:36
Zápis o utkání - oficiální
17
Tenisový klub Bzenec TC Staré Město B
3:3
3:3
21:21
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Uherské Hradiště B TC Staré Město B
1:5
1:5
13:32
Zápis o utkání - oficiální
19
Orel jednota Uherský Brod TC Staré Město A
0:6
0:6
3:36
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Uherské Hradiště A TJ Sokol Uherský Brod
4:2
4:2
31:14
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2013
21
TJ Sokol Uherský Brod Tenisový klub Bzenec
5:1
5:1
34:18
Zápis o utkání - oficiální
22
Tenisový klub Bzenec Orel jednota Uherský Brod
4:2
4:2
24:16
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Sokol Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod
5:1
5:1
36:10
Zápis o utkání - oficiální
24
TC Staré Město B TK Uherské Hradiště A
0:6
0:6
9:36
Zápis o utkání - oficiální
25
TC Staré Město A TK Uherské Hradiště B
6:0
6:0
36:4
Zápis o utkání - oficiální