Název: |
BAJDA CUP |
Datum: |
29.-29.09. |
Pořadatel: |
TC Bajda Kroměříž (200) |
Místo konání: |
TC BAJDA Kroměříž |
Kódové číslo: |
916797 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vodáková Dagmar |
Rumunská 4050 | |
767 01 Kroměříž | |
Tel. (1): |
606 145 989 |
Tel. (2): |
737530740 |
E-mail: |
dagmar.vodakova@mesto-kromeriz.cz |
Internet: |
tcbajda.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 01.08.2018 13:13:29 |
2. |
Stanislav Tobiáš | 06.05.2009 | TK Fatra Napajedla | volná karta | 02.08.2018 21:24:35 |
3. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 03.08.2018 17:06:40 |
4. |
Mlčáková Elen | 04.09.2009 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 04.08.2018 09:32:57 |
5. |
Vondráček Vojtěch | 09.01.2009 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 05.08.2018 09:00:05 |
6. |
Nešporová Karolína | 03.07.2010 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 06.08.2018 13:05:35 |
7. |
Šenková Sára | 26.07.2009 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 09.08.2018 11:14:12 |
8. |
Nevrlý Jakub | 09.01.2009 | TK Fatra Napajedla | volná karta | 09.08.2018 11:49:26 |
9. |
Prusenovský Jan | 21.08.2009 | TK Zlín | volná karta | 12.08.2018 21:05:14 |
10. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | volná karta | 20.08.2018 09:20:24 |
11. |
Ghoubrial Jennifer | 18.06.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 22.08.2018 08:12:09 |
12. |
Kaplan Kryštof | 14.06.2010 | TK Kyjov | volná karta | 30.08.2018 09:32:57 |
13. |
Žufánek Vojtěch | 06.01.2009 | TK Kyjov | volná karta | 30.08.2018 09:41:38 |
14. |
Pluskal Dominik | 02.01.2010 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 31.08.2018 22:56:19 |
15. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.09.2018 09:08:07 |
16. |
Hořavová Zuzana | 07.11.2009 | TK Milo Olomouc | volná karta | 02.09.2018 07:39:10 |
17. |
Kolář Patrik | 27.02.2009 | TK Zlín | volná karta | 02.09.2018 14:24:46 |
18. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 02.09.2018 20:37:59 |
19. |
Skopal Kristián | 12.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 03.09.2018 15:08:43 |
20. |
Semotánová Nelli | 03.06.2009 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 05.09.2018 10:09:07 |
21. |
Ostravský Jiří | 19.08.2010 | TK Zlín | volná karta | 05.09.2018 11:54:21 |
22. |
Hudranová Nina Silvie | 03.09.2010 | TK Drnovice | volná karta | 08.09.2018 20:27:43 |
23. |
Zemanová Barbora | 05.01.2009 | SK HIT Hradec Králové z.s. | volná karta | 08.09.2018 21:49:39 |
24. |
Kudelová Rozálie | 16.12.2009 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 11.09.2018 15:37:49 |
25. |
Gregorová Sofie | 18.01.2011 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 11.09.2018 15:38:03 |
26. |
Minarovičová Nina | 31.05.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 12.09.2018 08:54:22 |
27. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | volná karta | 12.09.2018 17:18:00 |
28. |
Hudec David | 11.10.2010 | Start Brno | volná karta | 12.09.2018 17:19:38 |
29. |
Brtník Jan | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 17.09.2018 22:34:52 |
30. |
Brtník Josef | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 17.09.2018 22:35:45 |
31. |
Bohatý Michal | 13.05.2009 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 20.09.2018 14:20:13 |
32. |
Knobel Victoria | 13.01.2009 | TJ MEZ Vsetín | volná karta | 22.09.2018 09:23:59 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Skálová Veronika | 15.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 15.09.2018 20:48:21 |
|
2. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | 16.09.2018 19:50:00 |
|
3. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 18.09.2018 22:52:15 |
|
4. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 19.09.2018 18:34:37 |
|
5. |
Blažej Adam | 08.10.2010 | TC BORS CLUB | 19.09.2018 20:51:45 |
|
6. |
Lachman Andreas | 05.06.2009 | TK Natali | 22.09.2018 15:43:03 |
|
7. |
Borák Lukáš | 11.03.2010 | ŽLTC Brno | 22.09.2018 23:53:37 |
|
8. |
Kotek Dan | 03.06.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 23.09.2018 10:31:28 |
|
9. |
Krutilová Kateřina | 16.11.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 23.09.2018 22:20:01 |
|
10. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 24.09.2018 07:39:21 |
|
11. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 24.09.2018 08:28:46 |
|
12. |
Suchomelová Amálie | 03.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | 24.09.2018 15:54:09 |
|
13. |
Zrůbek Dan | 26.06.2009 | TK Milo Olomouc | 24.09.2018 23:12:42 |
|
14. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | 26.09.2018 21:30:25 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 18.09.2018 10:15:03 |
2. |
Slovák Petr | 21.02.2009 | TK Natali | odhlášeno hráčem | 26.09.2018 09:21:10 |
3. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 26.09.2018 12:53:13 |