Český tenisový svaz
Název:
Precheza Cup
Datum:
06.-06.07.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (200)
Místo konání:
Přerov
Kódové číslo:
916586
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Šubert Marek
Blahoslavova 8
750 02 Přerov
Tel. (1):
725802907
E-mail:
tenis.skola@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci a děvčata hrají společně.

Do turnaje přijati hráči

Azzan Al Busaidi 2011 Omán
Mutaz Al Mazroui 2011 Omán
Abdulrahman Al Rahbi 2011 Omán
Areen Al Azkawi 2011 Omán
Lukas Andonegui 2012 Singapur
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod  
16.03.2019 01:07:14
2.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice  
16.03.2019 15:01:46
3.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín  
16.03.2019 21:17:27
4.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
26.03.2019 19:15:48
5.
Ostravský Jiří 19.08.2010 TK Zlín  
27.03.2019 09:40:14
6.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK Natali  
31.03.2019 09:40:08
7.
Motalová Hana 28.07.2011 TK AGROFERT Prostějov  
03.04.2019 08:45:29
8.
Hustý Jan 19.06.2010 TK Milo Olomouc  
05.05.2019 16:58:22
9.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
06.05.2019 12:14:59
10.
Skálová Veronika 15.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
18.05.2019 16:40:53
11.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov  
22.05.2019 15:20:10
12.
Nerudová Klaudie 03.03.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
18.06.2019 11:12:58
13.
Patáková Klára 18.07.2011 TC Holešov, o.s.  
20.06.2019 19:58:56
14.
Brauner Michal 29.01.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
28.06.2019 14:12:59
15.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín  
30.06.2019 12:41:36
16.
Maňák Daniel 03.08.2010 SK Zlín-Mladcová  
02.07.2019 04:14:43
17.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc  
03.07.2019 19:58:58
18.
Janeček Filip 26.03.2011 TK AGROFERT Prostějov  
04.07.2019 10:44:29
19.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín  
04.07.2019 11:13:26
20.
Gregorová Sofie 18.01.2011 TC Bajda Kroměříž  
05.07.2019 16:14:52
21.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub  
05.07.2019 16:15:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 TJ MSV Studénka, z.s. odhlášeno hráčem
14.06.2019 08:36:09
2.
Krkoška Šimon 16.07.2012 TJ MSV Studénka, z.s. odhlášeno hráčem
14.06.2019 08:37:50
3.
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín odhlášeno hráčem
20.06.2019 12:34:45
4.
Kořének Richard 25.01.2010 SK Zlín-Mladcová odhlášeno hráčem
30.06.2019 08:50:46
5.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
02.07.2019 21:17:02