Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-02.06.
Pořadatel:
severomoravský (300)
Místo konání:
SC Ostrava z.s.
Kódové číslo:
916543
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Eliáš Miroslav
Budečská 4
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
608737818
Tel. (3):
595131951
E-mail:
elias@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Jedná se o oblastní přebor dívek,chlapci se přihlašují v stejném termínu na TK Deza Val.Meziříčí
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
17.03.2019 08:36:19
2.
Klimentová Barbora 26.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
19.03.2019 22:11:30
3.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
26.03.2019 19:09:09
4.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava volná karta
01.04.2019 21:31:43
5.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
07.04.2019 19:40:06
6.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
15.04.2019 07:20:54
7.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc volná karta
22.04.2019 01:15:59
8.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s. volná karta
24.04.2019 13:53:30
9.
Recová Sofie 08.12.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
28.04.2019 22:55:38
10.
Hlistová Eliška 19.10.2011 TK TENNISPOINT FM volná karta
06.05.2019 19:18:20
11.
Skálová Veronika 15.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
17.05.2019 19:27:38
12.
Bělohoubková Emma 14.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
25.05.2019 10:14:46
13.
Slováková Karolína 05.03.2011 SK Véska volná karta
27.05.2019 14:00:37
14.
Švidrnochová Sára 16.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
28.05.2019 19:07:12
15.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc volná karta
29.05.2019 15:54:56
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Vala Max 04.04.2011 TK ARBREX-OSTRAVA odhlášeno hráčem
23.04.2019 12:36:01
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
03.05.2019 08:28:33
3.
Skácelíková Klára 18.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. odhlášeno hráčem
04.05.2019 16:29:29
4.
Švidrnoch Viktor 05.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. odhlášeno pořadatelem
26.05.2019 10:09:57
5.
Vantuch Vojta 07.06.2010 Family Tennis Ostrava odhlášeno pořadatelem
27.05.2019 07:31:24
6.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
27.05.2019 10:10:31
7.
Zajac Michal 11.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá odhlášeno pořadatelem
27.05.2019 11:19:42
8.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava odhlášeno hráčem
27.05.2019 12:30:21
9.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub odhlášeno pořadatelem
27.05.2019 17:50:04
10.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. odhlášeno pořadatelem
28.05.2019 14:46:51
11.
Motalová Hana 28.07.2011 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno pořadatelem
28.05.2019 20:38:53
12.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK JC Sport Opava odhlášeno pořadatelem
30.05.2019 19:42:43
13.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno pořadatelem
31.05.2019 09:54:28