Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
30.-30.05. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Záběhlice |
Kódové číslo: |
916536 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubíková Kateřina | 05.04.2012 | I.ČLTK Praha | volná karta | 08.05.2020 07:27:09 |
2. |
Germala Robert | 02.04.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 12.05.2020 01:00:32 |
3. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | volná karta | 12.05.2020 18:16:48 |
4. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | volná karta | 13.05.2020 19:17:06 |
5. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 14.05.2020 07:56:04 |
6. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | volná karta | 14.05.2020 16:57:23 |
7. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 16.05.2020 13:41:05 |
8. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 16.05.2020 22:10:53 |
9. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 17.05.2020 19:25:19 |
10. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | volná karta | 18.05.2020 15:46:41 |
11. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 19.05.2020 05:09:46 |
12. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | volná karta | 19.05.2020 23:06:35 |
13. |
Němcová Ella | 10.08.2011 | LTC Pardubice | volná karta | 20.05.2020 10:15:34 |
14. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.05.2020 17:13:23 |
15. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 21.05.2020 05:42:30 |
16. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 21.05.2020 16:11:17 |
17. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 23.05.2020 18:33:07 |
18. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 23.05.2020 19:50:19 |
19. |
Wollner Filip | 28.06.2012 | I.ČLTK Praha | volná karta | 25.05.2020 09:27:48 |
20. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 25.05.2020 12:57:59 |
21. |
Zimandl Matyáš | 13.10.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 26.05.2020 09:12:39 |
22. |
Silina Kseniia | 24.05.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 26.05.2020 17:35:50 |
23. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 26.05.2020 17:45:41 |
24. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 26.05.2020 17:55:39 |
25. |
Mohamed Usman | 21.09.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 26.05.2020 19:36:17 |
26. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 26.05.2020 20:02:35 |
27. |
Rak Denis | 08.07.2011 | LTC Kolín | volná karta | 27.05.2020 00:00:54 |
28. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 27.05.2020 14:18:19 |
29. |
Tmějová Nela | 16.04.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 27.05.2020 18:46:28 |
30. |
Klement Alexander | 05.08.2013 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.05.2020 20:43:56 |
31. |
Witošová Adéla | 28.05.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.05.2020 22:10:16 |
32. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 28.05.2020 10:31:43 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | 2. náhradník | 28.05.2020 13:30:46 |
2. |
Pírková Ema | 17.06.2012 | SK HAMR, z.s. | 3. náhradník | 28.05.2020 16:03:25 |
3. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | 4. náhradník | 28.05.2020 19:10:59 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 10.05.2020 20:02:52 |
2. |
Soukup Marek | 20.11.2011 | TK Čelákovice | odhlášeno hráčem | 22.05.2020 07:20:56 |
3. |
Sovová Matylda | 02.03.2012 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 22.05.2020 08:08:55 |
4. |
Podestát Tadeáš | 21.04.2011 | LTC Domažlice | odhlášeno hráčem | 25.05.2020 06:54:30 |
5. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 25.05.2020 15:15:09 |
6. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 25.05.2020 21:39:51 |
7. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 26.05.2020 22:07:35 |
8. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 28.05.2020 10:15:36 |
9. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 29.05.2020 10:58:09 |