Český tenisový svaz
Název:
TJ Kraví Hora Brno open
Datum:
27.-27.04.
Pořadatel:
TJ Kraví Hora Brno (200)
Místo konání:
Areál VUT, Rybkova 23, Brno
Kódové číslo:
916506
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Dostál Marek
Bellova 24
623 00 BRNO
Tel. (1):
604245748
E-mail:
dostalmarek@centrum.cz
Internet:
www.kravi-hora.cz

Poznámka pořadatele:

Prosím pozor!!! Kluci a děvčata hrají zvlášť!!!

Prezentace dívek v sobotu do 8.30 hod !!! Rozehrávka od 8 hod.
Prezentace chlapců v sobotu do 13.30 hod!!! Rozehrávka od 13 hod.

Těšíme se na Vás
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. volná karta
16.03.2019 07:49:10
2.
Hradecký Kryštof 14.02.2011 ŽLTC Brno volná karta
18.03.2019 10:57:09
3.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s. volná karta
19.03.2019 11:01:41
4.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s. volná karta
19.03.2019 11:32:03
5.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno volná karta
25.03.2019 21:52:50
6.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno volná karta
28.03.2019 11:43:46
7.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno volná karta
29.03.2019 18:48:08
8.
Baciu Matei Serban 02.05.2011 D&M Tennis Academy, z.s. volná karta
01.04.2019 09:17:08
9.
Vurm Gustav 03.02.2011 TC Brno. volná karta
01.04.2019 15:07:01
10.
Michel Théo 09.06.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
04.04.2019 01:11:41
11.
Holík Daniel 17.01.2011 LTC Velen Boskovice volná karta
06.04.2019 15:57:38
12.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice volná karta
07.04.2019 17:25:52
13.
Machač Daniel 15.03.2011 ŽLTC Brno volná karta
09.04.2019 12:53:25
14.
Urubek Max 19.05.2011 BLTC Brno volná karta
13.04.2019 14:00:28
15.
Paleček Daniel 06.11.2011 BLTC Brno volná karta
14.04.2019 09:08:04
16.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno. volná karta
17.04.2019 12:23:15
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta
49.
volná karta      
volná karta
50.
volná karta      
volná karta
51.
volná karta      
volná karta
52.
volná karta      
volná karta
53.
volná karta      
volná karta
54.
volná karta      
volná karta
55.
volná karta      
volná karta
56.
volná karta      
volná karta
57.
volná karta      
volná karta
58.
volná karta      
volná karta
59.
volná karta      
volná karta
60.
volná karta      
volná karta
61.
volná karta      
volná karta
62.
volná karta      
volná karta
63.
volná karta      
volná karta
64.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. přjat do turnaje
15.03.2019 00:13:59
2.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín přjat do turnaje
16.03.2019 21:07:15
3.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov přjat do turnaje
16.03.2019 22:25:09
4.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov přjat do turnaje
17.03.2019 07:45:09
5.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod přjat do turnaje
20.03.2019 21:27:43
6.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno přjat do turnaje
21.03.2019 17:05:46
7.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno. přjat do turnaje
21.03.2019 20:23:30
8.
Čoupková Aneta 15.06.2010 Mosilana Brno přjat do turnaje
23.03.2019 09:37:31
9.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno přjat do turnaje
23.03.2019 14:00:38
10.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava přjat do turnaje
23.03.2019 18:52:58
11.
Balážová Ella 03.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. přjat do turnaje
26.03.2019 13:49:32
12.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. přjat do turnaje
26.03.2019 19:07:11
13.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno přjat do turnaje
28.03.2019 11:45:09
14.
Ivanová Stella 16.09.2010 Mosilana Brno přjat do turnaje
28.03.2019 12:06:52
15.
Apolínová Stella 04.06.2010 TJ Žďár nad Sázavou přjat do turnaje
01.04.2019 20:05:28
16.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava přjat do turnaje
01.04.2019 21:13:23
17.
Martinková Aneta 14.02.2010 BLTC Brno přjat do turnaje
04.04.2019 14:45:34
18.
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno přjat do turnaje
14.04.2019 11:57:54
19.
Němčanská Adriana 12.01.2010 TK TILIA Brno přjat do turnaje
14.04.2019 21:05:24
20.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín přjat do turnaje
15.04.2019 07:18:27
21.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc přjat do turnaje
22.04.2019 01:05:34

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Rymeš Ivan 14.07.2012 TJ Kraví Hora Brno odhlášeno pořadatelem
22.03.2019 07:28:46
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
10.04.2019 15:24:04
3.
Sypko Alexandr 18.02.2010 TC Brno. odhlášeno hráčem
19.04.2019 22:19:49
4.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo odhlášeno hráčem
21.04.2019 22:42:00
5.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
23.04.2019 13:33:35
6.
Humenchak Daniela 11.08.2010 - odhlášeno pořadatelem
23.04.2019 17:22:02
7.
Hudranová Nina Silvie 03.09.2010 TK Drnovice odhlášeno pořadatelem
26.04.2019 07:30:58
8.
Grecová Gabriela 08.11.2011 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno pořadatelem
26.04.2019 11:10:47