Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  IPM Building Cup
Pořadatel:  LTC Kolín
Datum:  17.-20.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Grunt David
 
 
 
Hašek Josef
6:0, 6:1
 
Kosina Kryštof
6:1, 3:6, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Hachle Jan
 
 
6:0, 6:0
 
Martikán Ondřej
 
Pustějovský Zdeněk
7:6 (2), 6:1
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Rais Vítek
 
 
6:1, 6:3
 
Přívora Jan
 
 
6:0, 6:0
 
Matyáš Jakub
 
Mlíkovský David
2:6, 6:2, 2:1, scr.
 
 
 
Kopřiva Vojtěch
6:1, 6:2
 
Dvořák Filip
6:3, 6:1
 
Zavřel Lukáš
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kopřiva Zdeněk
 
Tlučhoř Tomáš
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Šimek Filip
 
Labík Ondřej
6:2, 6:3
 
Fiala Jan
6:1, 6:1
 
 
7:5, 6:1
 
Zenker Jakub
 
Srna Jiří
6:4, 7:6 (1)
 
 
 
Fousek Jakub
6:1, 6:1
 
Zima Tomáš
3:6, 7:5, 6:0
 
Kolář Jan
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Truhlář Daniel
 
Karl Jiří
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Matyáš Pavel
 
Vejvara Lukáš
6:1, 6:0
 
Pašalič Marko
scr.
 
 
6:4, 6:2
 
Beneš Petr
 
Rozlivek Jakub
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Plíšek Ondřej
 
Komora David
6:0, 6:0
 
 
 
 
7:5, 7:6 (3)
 
Coubal Martin
 
Andres Erik
6:7 (7), 6:1, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Bulan David
 
Novák Daniel
6:4, 4:6, 7:5
 
Kalivoda Adam
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Rinko Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: SIXTA Radim
Poznámka pořadatele: V sobotu 17.7. do 9:00 hod. se dostaví Hašek-Kosina, Kopřiva-Dvořák, Labík-Fiala, Fousek-Zima, Vejvara-Pašalič, Novák-Kalivoda,Hachle-Martikán, Pustějovský-Rais, Přívora-Matyáš Jakub. Ostatní hráči se dostaví do 10:30 hod. Hráč Hanzal se omluvil-z technických důvodů nestihl prezentaci. Přihlásil se pouze do čtyřhry.
Počet účastníků38
NasazeníBH
Grunt David 4835
Rinko Štěpán 7825
Srna Jiří 8020
Zenker Jakub 9220
Beneš Petr 10620
Matyáš Jakub 11315
Mlíkovský David 11415
Rozlivek Jakub 11715
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 512071

Grunt David - Novák Daniel
 
 
 
Bulan David - Zima Tomáš
6:1, 6:2
 
Fiala Jan - Hašek Josef
7:5, 6:2
 
Plíšek Ondřej - Karl Jiří
6:2, 6:2
 
 
 
 
5:7, 6:4, 6:2
 
Komora David - Pustějovský Zdeněk
 
Mlíkovský David - Zenker Jakub
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Rais Vítek - Matyáš Pavel
 
Coubal Martin - Kosina Kryštof
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Tlučhoř Tomáš - Dvořák Filip
 
Beneš Petr - Vejvara Lukáš
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Kopřiva Vojtěch - Kolář Jan
 
Přívora Jan - Fousek Jakub
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Labík Ondřej - Srna Jiří
 
Hachle Jan - Šimek Filip
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kalivoda Adam - Kopřiva Zdeněk
 
Matyáš Jakub - Zavřel Lukáš
6:0, 6:2
 
Andres Erik - Hanzal Jan
6:3, 4:6, 5:2, scr.
 
 
7:6 (3), 6:2
 
Rozlivek Jakub - Rinko Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: SIXTA Radim
Počet dvojic18
NasazeníBH
Grunt David 4835
Rinko Štěpán 7825
Srna Jiří 8020
Zenker Jakub 9220
Beneš Petr 10620
Matyáš Jakub 11315
Mlíkovský David 11415
Rozlivek Jakub 11715
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 514071

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pašalič Marko11.12.1998TK Olymp Praha
Matyáš Pavel02.06.1999TK PTA Kolín
Rais Vítek26.02.1998Slavoj Žiželice
Hachle Jan30.07.1997TK ZVVZ Milevsko