Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  18.-21.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Kulhánková Denisa
 
 
 
Marvanová Kateřina
6:2, 6:3
 
Hájková Klára
6:3, 6:0
 
Baďurová Veronika
scr.
 
Houdková Martina
7:5, 4:6, 6:3
 
Křtěnová Sonja
6:2, 6:4
 
Břicháčová Petra
6:3, 6:3
 
Mateková Sandra
6:2, 6:3
 
Voráčková Pavla
6:2, 6:2
 
Pěničková Dominika
6:1, 6:3
 
Martincová Nicole
7:6, 3:6, 6:1
 
Formanová Klára
scr.
 
Kohoutová Nikola
3:6, 7:6, 7:6
 
Kallmünzerová Natálie
7:6, 6:2
 
Moťovská Daniela
6:3, 6:4
 
Bursová Sára
7:6, 6:2
 
Procházková Lucie
5:7, 6:4, 6:3
 
Hlavatá Michaela
6:3, 6:1
 
Černá Tereza
6:1, 6:4
 
Mochnáčová Kristina
scr.
 
Malečková Tereza
6:3, 7:6
 
Kleisnerová Eliška
6:0, 6:1
 
Vrbenská Anna
6:4, 6:4
 
Vodičková Tereza
6:3, 6:1
 
Filip Kateřina
6:1, 6:2
 
Smutná Martina
1:6, 7:5, 7:6
 
Talianová Anna Marie
6:1, scr.
 
Čížková Šárka
6:0, 6:7, 6:2
 
Bouzková Marie
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Poletínová Alena
 
Rozhodčí turnaje: PhDr.Ladislav Dostál
Počet účastníků30
NasazeníBH
Kulhánková Denisa 1335
Poletínová Alena 1730
Vrbenská Anna 2230
Mateková Sandra 2725
Vodičková Tereza 4020
Břicháčová Petra 4620
Moťovská Daniela 5120
Bursová Sára 5420
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 412800

Vodičková Tereza - Bursová Sára
 
Hlavatá Michaela - Kohoutová Nikola
6:1, 7:5
 
Baďurová Veronika - Kallmünzerová Natálie
3:6, 6:1, 1:0
 
Houdková Martina - Škripková Aneta
7:6, 6:2
 
Voráčková Pavla - Černá Tereza
6:4, 2:6, 1:0
 
Kleisnerová Eliška - Martincová Nicole
6:2, 6:3
 
Smutná Martina - Mochnáčová Kristina
6:3, 6:7, 1:0
 
Moťovská Daniela - Formanová Klára
2:6, 7:6, 1:0
 
Rozhodčí turnaje: PhDr.Ladislav Dostál
Počet dvojic8
NasazeníBH
Vodičková Tereza 4020
Moťovská Daniela 5120
Bursová Sára 5420
Formanová Klára 10212
Kohoutová Nikola 10512
Baďurová Veronika 10912
Kallmünzerová Natálie 11112
Kleisnerová Eliška 11812
Kategorie : 8Součet BH: 120
Kódové číslo akce: 414800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Němcová Tereza26.07.1998LTC Modřany 2005
Hrubá Marina28.03.1995TK Vamos
Holanová Nina11.07.1997LTK Liberec
Benešová Anna13.06.1999SK OAZA Praha
Schönfeldová Barbora22.03.1997SK Aritma Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Škripková Aneta06.09.1996TK Ruzyně Praha