Pořadatel: | TK Hlučín | Datum: | 01.-03.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Poljak Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pleva Petr | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Matýsek Martin | 6:4, 2:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pchálek Šimon | | | 6:1, 6:7, 7:5 | | |
| | | | | |
Burda Jiří | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Cwik Otakar | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Týn Matěj | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Stolarik Petr | | | | 4:6, 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
Wanderburg Tomáš | 6:4, 6:7, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Tuhovčák Matěj | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Reichel Matyáš | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Sapala Michal | | | 5:7, 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Tobiášek Josef | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kostelník Ondřej | | 7:5, 2:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Závada Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Glos Matěj | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
Moravec Ondřej | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Chrobák Arnošt | | 6:7, 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vícha Dominik | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mucha Ivan | | | 6:3, 3:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Hrachovec Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hrbáč Daniel | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dušek Marco | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
Glumbík Martin | 6:3, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Reiský Vojtěch | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Brož Daniel | 6:2, 4:6, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Heinz Tomáš | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Raczek Piotr | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zeman Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Martin Kučera |
Poznámka pořadatele: Ondřej Gofroň - odhlášen v pátek po 18 hodině z důvodu zranění
Matěj Vrbka - odhlášen v pátek po 18 hodině z důvodu zranění
|
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Poljak Martin | 166 | 12 | Zeman Ondřej | 220 | 9 | Hrbáč Daniel | 222 | 9 | Stolarik Petr | 254 | 9 | Závada Ondřej | 279 | 9 | Dušek Marco | 306 | 9 | Glos Matěj | 323 | 6 | Týn Matěj | 500 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 67 |
Kódové číslo akce: 312089 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Urban Radim | 04.05.2001 | TK Slavia Orlová | Gofroj Ondřej | 28.11.1999 | Pašťa tenis, z.s. | Vrbka Matěj | 22.10.1997 | TO VOKD Ostrava-Poruba |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Poljak Martin | 12.08.1999 | TK Dolní Benešov | Zeman Ondřej | 28.01.1999 | SK JC Sport Opava | Hrbáč Daniel | 20.06.1999 | Tennis Hill Havířov o.s. | Hrachovec Tomáš | 27.07.2001 | TK Slavia Orlová | Tobiášek Josef | 20.02.2002 | TK Krnov | Burda Jan | 03.11.1997 | TK Hlučín |
|