Datum: |
29.08-02.09. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Praha (A - 500) |
Kódové číslo: |
216071 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 11:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Konečný Adam |
Gončarenkova 3 | |
147 00 Praha 4 | |
Tel. (1): |
732 435 058 |
E-mail: |
adam.trener@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Landauerová Radka | 18.06.1992 | TK Roja Příbram z.s. | 39 |
25 |
03.07.2014 12:12:27 |
||
2. |
Kulhánková Denisa | 28.09.1995 | TJ Spoje Praha | 47 |
25 |
91 |
29.05.2014 17:04:32 |
|
3. |
Čechová Karolína | 15.01.1992 | Tenis Cibulka | 50 |
25 |
18.08.2014 10:03:44 |
||
4. |
Tomanová Nikola | 01.03.1996 | TK Slavia Orlová | 51 |
25 |
56 |
10.08.2014 11:40:02 |
|
5. |
Šmídová Pavla | 02.04.1990 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 54 |
20 |
09.05.2014 11:56:20 |
||
6. |
Jarošová Adéla | 16.11.1994 | Slavoj Český Brod | 56 |
20 |
14.04.2014 11:37:07 |
||
7. |
Plevová Eva | 13.10.1993 | TK Most | 59 |
20 |
28.06.2014 17:35:51 |
||
8. |
Cváčková Natálie | 18.01.1996 | TK AGROFERT Prostějov | 68 |
20 |
68 |
10.06.2014 18:18:43 |
|
9. |
Brožová Ivona | 06.02.1995 | SK Aritma Praha | 71 |
20 |
301 |
18.08.2014 10:40:30 |
|
10. |
Orlová Jana | 23.07.1990 | LTC Modřany 2005 | 73 |
20 |
07.07.2014 19:22:40 |
||
11. |
Tůmová Monika | 04.01.1991 | TK Neridé | 82 |
15 |
14.06.2014 14:23:55 |
||
12. |
Přibylová Klára | 23.06.1995 | SK Tenis Duchcov | 84 |
15 |
416 |
16.08.2014 08:11:02 |
|
13. |
Maříková Michaela | 03.01.1995 | TK Neridé | 87 |
15 |
256 |
13.08.2014 15:09:58 |
|
14. |
Plechatá Vendula | 28.05.1986 | LTC Modřany 2005 | 89 |
15 |
volná karta | 21.08.2014 21:44:42 |
|
15. |
Baxová Gabriela | 22.04.1995 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 94 |
15 |
234 |
07.08.2014 22:32:02 |
|
16. |
Redlichová Vendula | 15.04.1997 | SK HAMR, z.s. | 96 |
15 |
12 |
20.05.2014 12:54:09 |
|
17. |
Štruncová Martina | 15.05.1992 | TO Sokol Plzeň Doudlevce | 98 |
15 |
04.04.2014 19:49:12 |
||
18. |
Slivová Markéta | 27.10.1997 | Slavoj Český Brod | 104 |
15 |
50 |
18.08.2014 08:34:55 |
|
19. |
Peterková Tereza | 16.03.1995 | TJ Solidarita Praha 10 | 108 |
15 |
202 |
28.04.2014 16:46:41 |
|
20. |
Brožová Kateřina | 30.06.1998 | TK Neridé | 110 |
15 |
24 |
07.08.2014 15:46:53 |
|
21. |
Melichárková Tereza | 23.05.1996 | LTK Liberec | 116 |
15 |
228 |
18.08.2014 11:14:55 |
|
22. |
Kohoutová Nikola | 05.10.1997 | I.ČLTK Praha | 119 |
15 |
22 |
14.08.2014 12:26:32 |
|
23. |
Vlkovská Veronika | 06.09.1997 | LTC Pardubice | 124 |
15 |
19 |
08.04.2014 21:20:01 |
|
24. |
Musilová Alena | 13.07.1981 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 125 |
12 |
23.06.2014 10:30:43 |
||
25. |
Benáčková Karolína | 28.03.1998 | TK Neridé | 131 |
12 |
59 |
volná karta ČTS | 29.07.2014 08:26:22 |
26. |
Polanská Tereza | 10.01.1998 | TK Slavia Plzeň | 134 |
12 |
21 |
16.08.2014 14:54:07 |
|
27. |
Šmerdová Aneta | 31.01.1995 | SHARK Brno | 141 |
12 |
151 |
19.08.2014 11:43:07 |
|
28. |
Zeminová Markéta | 27.11.1996 | TK Start Praha-Topolka | 147 |
12 |
42 |
17.07.2014 09:55:03 |
|
29. |
Krtková Rudnická Růžena | 12.12.1986 | TopTennis Xaverov s.r.o. | 149 |
12 |
04.08.2014 18:45:48 |
||
30. |
Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | 178 |
12 |
143 |
12.08.2014 16:06:43 |
|
31. |
Baďurová Veronika | 27.05.1996 | TK Start Praha-Topolka | 187 |
12 |
69 |
17.07.2014 18:08:54 |
|
32. |
Procházková Lucie | 03.01.1998 | I.ČLTK Praha | 209 |
9 |
17 |
09.07.2014 18:10:16 |
|
33. |
Heinová Adéla | 28.05.1997 | TK Slavia Plzeň | 227 |
9 |
26 |
13.08.2014 23:09:06 |
|
34. |
Pěničková Dominika | 21.02.1996 | LTC Modřany 2005 | 319 |
6 |
238 |
07.08.2014 18:39:33 |
|
35. |
Wawrzyczková Monika | 11.04.1989 | Tennis Hill Havířov o.s. | 326 |
6 |
volná karta | 26.08.2014 14:45:11 |
|
36. |
Kosejková Barbora | 27.01.1997 | Slavoj Český Brod | 362 |
6 |
48 |
09.08.2014 12:29:16 |
|
37. |
Němcová Tereza | 26.07.1998 | LTC Modřany 2005 | 386 |
6 |
74 |
volná karta | 24.08.2014 18:03:02 |
38. |
Kůstková Jana | 09.08.1996 | TK Ústí n.Labem | 1033 |
1 |
310 |
přijata do hlavní soutěže | 17.04.2014 10:52:22 |
39. |
Kleisnerová Eliška | 09.01.1997 | SK Aritma Praha | 1033 |
1 |
40 |
volná karta ČTS | 24.06.2014 21:57:08 |
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Moťovská Daniela | 21.10.1994 | SK Aritma Praha | 100 |
15 |
přijata do hlavní soutěže | 26.08.2014 18:03:54 |
|
2. |
Pilzová Tereza | 02.10.1995 | Slavoj Český Brod | 186 |
12 |
416 |
přijata do hlavní soutěže | 12.05.2014 20:34:42 |
3. |
Vosecká Andrea | 22.02.1995 | TK Neridé | 232 |
9 |
465 |
přijata do hlavní soutěže | 24.08.2014 11:24:26 |
4. |
Třešková Tereza | 04.04.1998 | SK HAMR, z.s. | 326 |
6 |
350 |
přijata do hlavní soutěže | 24.08.2014 21:52:39 |
5. |
Dittrichová Vendula | 07.10.1980 | LTC Modřany 2005 | 331 |
6 |
přijata do hlavní soutěže | 23.07.2014 22:08:38 |
|
6. |
Vodičková Lucie | 09.03.1991 | LTC Svoboda Praha | 436 |
6 |
přijata do hlavní soutěže | 23.08.2014 18:19:50 |
|
7. |
Kleisnerová Jitka | 03.03.1987 | SK Aritma Praha | 981 |
3 |
pouze čtyřhra | 15.08.2014 12:53:29 |
|
8. |
Shantsila Anastasia | 10.11.1997 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1033 |
1 |
368 |
přijata do hlavní soutěže | 23.07.2014 20:23:15 |
9. |
Reischlová Eliška | 10.01.1996 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 1033 |
1 |
393 |
přijata do hlavní soutěže | 07.08.2014 18:40:02 |
10. |
Babická Karin | 14.03.1996 | I.ČLTK Praha | 1033 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 22.08.2014 17:39:02 |
|
11. |
Filip Kateřina | 01.09.1999 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 1033 |
1 |
217 |
přijata do hlavní soutěže | 26.08.2014 11:06:00 |
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Svobodová Monika | 29.06.1992 | HTK Třebíč | 40 |
25 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2014 09:06:39 |
|
2. |
Pospíšilová Denisa | 08.06.1999 | TK Neridé | 1033 |
1 |
125 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2014 19:27:16 |
3. |
Slavíčková Markéta | 09.01.1995 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 60 |
20 |
31 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2014 10:08:50 |
4. |
Machalová Sabina | 10.12.1997 | TK Zlín | 89 |
15 |
27 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2014 10:10:17 |
5. |
Kudelová Martina | 05.07.1999 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 718 |
3 |
39 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2014 10:15:58 |
6. |
Melounová Petra | 14.07.1997 | TK AGROFERT Prostějov | 101 |
15 |
10 |
odhlášeno hráčem | 16.08.2014 10:41:34 |
7. |
Knutsonová Gabriela Andrea | 21.04.1997 | TK AGROFERT Prostějov | 69 |
20 |
13 |
odhlášeno hráčem | 19.08.2014 07:47:11 |
8. |
Pantůčková Magdaléna | 28.01.1999 | TK AGROFERT Prostějov | 1033 |
1 |
90 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2014 08:07:17 |
9. |
Kulhánková Aneta | 10.04.1998 | TK Znojmo | 560 |
4 |
89 |
IS: kolizní přihláška | 22.08.2014 12:00:10 |
10. |
Nováčková Nikola | 15.02.1997 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 228 |
9 |
33 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2014 19:45:03 |
11. |
Přádová Martina | 27.01.1991 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 91 |
15 |
odhlášeno hráčem | 24.08.2014 19:52:02 |
|
12. |
Hrubá Marina | 28.03.1995 | TK Vamos - klub zrušen | 80 |
20 |
176 |
IS: lhůta 8 dní | 25.08.2014 16:10:02 |
13. |
Vančurová Adéla | 28.02.1996 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 74 |
20 |
46 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2014 21:35:22 |
14. |
Malečková Tereza | 26.03.1997 | TCM Praha | 1033 |
1 |
481 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2014 15:25:24 |
15. |
Procházková Tereza | 21.06.1999 | TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. | 1033 |
1 |
96 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2014 20:29:03 |
16. |
Vrbenská Anna | 29.11.1996 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 46 |
25 |
35 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2014 21:53:35 |
17. |
Haldinová Dominika | 25.07.1997 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 93 |
15 |
15 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2014 12:03:01 |
18. |
Jankovská Tereza | 17.10.1994 | Tenis Cibulka | 66 |
20 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2014 12:27:38 |
|
19. |
Mayerová Marie | 18.06.1996 | TO SK Mělník | 32 |
30 |
18 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2014 17:21:23 |
20. |
Bednarzová Barbora | 22.12.1993 | TK Milevsko, z.s. | 757 |
3 |
odhlášeno pořadatelem | 27.08.2014 20:23:14 |
|
21. |
Roučková Kristýna | 15.08.1996 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1033 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2014 13:52:56 |
|
22. |
Horáková Nikola | 24.09.1992 | Severočeská tenisová o.s. | 33 |
30 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2014 16:54:31 |