Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenisek Open
Pořadatel:  TK Tenisek Buštěhrad
Datum:  14.-15.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Camfrla Štěpán
 
 
 
Severa Karel
2:6, 6:4, 6:3
 
Sosna Mojmír
6:1, 1:0, scr.
 
Forgács Radovan
6:4, 3:2, scr.
 
Karel Radek
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Padevět Jonáš
 
David Martin
6:3, 6:3
 
 
 
Nosek Jiří
6:4, 6:3
 
Forgács Alex Gabriel
6:2, 6:4
 
 
3:6, 6:0, 6:4
 
Jeřábek Antonín
 
 
6:4, 6:0
 
Barták Jan
 
Dlouhý Radek
6:3, 6:1
 
 
 
Zavadil Tomáš
6:2, 6:2
 
 
 
Kožušník Radovan
6:2, 7:5
 
Liška Vojtěch
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Penc Lukáš
 
Gajdůšek Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Tauber Václav
6:2, 6:2
 
Klimša Petr
6:3, 7:6
 
Hofmann Jiří MUDr.
6:3, 6:3
 
Karel Daniel
3:0, scr.
 
 
1:0, scr.
 
Šimánek Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Jeřábek Antonín (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: 1.RUNDA začátek v 9:00; Severa K. - Sosna M. , Forgács R. - Karel R. , Nosek J. - Forgács A.G. , Kožušník R. - Liška V. 2.RUNDA cca v 10:30; Jeřábek A. - Barták J. , Tauber V. - Klimša P. , Hoffman J. - Karel D. , Dlouhý R. - Zavadil T. ; Ostatní cca ve 12h ; Hrát se bude cca do 19h
Počet účastníků22
NasazeníBH
Camfrla Štěpán 2269
Šimánek Jiří 2649
David Martin 2689
Penc Lukáš 3019
Gajdůšek Tomáš 3046
Dlouhý Radek 3426
Barták Jan 4446
Padevět Jonáš 5684
Kategorie : 4Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 112173

David Martin - Klimša Petr
 
 
 
Forgács Alex Gabriel - Forgács Radovan
6:2, 2:6, 1:0
 
Sosna Mojmír - Langer David
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Penc Lukáš - Samec Jan
 
Tauber Václav - Jeřábek Filip
7:5, 6:4
 
 
 
Karel Daniel - Karel Radek
6:0, 3:6, 1:0
 
 
 
Nosek Jiří - Barták Jan
6:3, 6:2
 
 
 
Kožušník Radovan - Gajdůšek Tomáš
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Dlouhý Radek - Jeřábek Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Jeřábek Antonín (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
David Martin 2689
Penc Lukáš 3019
Gajdůšek Tomáš 3046
Dlouhý Radek 3426
Barták Jan 4446
Tauber Václav 6684
Jeřábek Antonín 7074
Sosna Mojmír 7673
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 114173

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hofmann Jiří11.06.2001TCG Karlovy Vary
Čermák Pavel10.04.1990TC ESO Praha z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jeřábek Antonín24.09.1974TK Tenisek Buštěhrad
Jeřábek Filip07.10.2002TK Tenisek Buštěhrad
Samec Jan14.01.1989TCG Karlovy Vary
Langer David14.04.1983TJ Radlice