Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Blansko
Datum:  07.-09.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavačka Martin
 
 
 
Kalvoda Robert
6:4, scr.
 
Hlavoň Ondřej
7:5, 6:3
 
Fenyk Martin
6:4, 6:0
 
 
 
 
7:6 (5), 6:1
 
Daniel Jan
 
Zezula Jan
7:5, 1:6, 1:0 (9)
 
 
 
Hynšt Tomáš
6:0, 6:1
 
Ryšánek Jan
6:3, 6:3
 
Fenyk Jan
6:1, 6:1
 
Jarůšek Jan
6:2, 6:4
 
 
6:3, 6:2
 
Novobilský Daniel
 
Vaculík Lukáš
6:4, 6:1
 
 
 
Zeman Radim
6:1, 6:1
 
Kovář Aleš
3:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Zavřel Vít
6:1, 6:1
 
Zemánek Lukáš
6:1, 6:1
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
Stříteský Tomáš
 
Doseděl Jakub
6:1, 6:0
 
 
 
Ulrych Petr
6:1, 6:4
 
Paleček Adam
scr.
 
Szekeres Petr
6:3, 2:6, 1:0 (12)
 
König Robert
5:7, 6:0, 1:0 (6)
 
 
6:2, 6:2
 
Elísek Tomáš
 
Poznámka pořadatele: Start turnaje 8:30: Kalvoda, Hlavoň, Hynšt, Ryšánek, Fenyk J., Jarůšek. 9:30: Zeman, Kovář, Zemánek, Zavřel, Ulrych, Paleček, Szekeres, König. 10:30: Hlavačka, Fenyk M., Daniel, Zezula, Novobilský 11:00: Vaculík, Stříteský, Doseděl, Elísek.
Počet účastníků23
NasazeníBH
Hlavačka Martin 10815
Elísek Tomáš 14712
Stříteský Tomáš 17612
Zezula Jan 2039
Vaculík Lukáš 2229
Doseděl Jakub 2829
Daniel Jan 3166
Novobilský Daniel 3566
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 112162

Zezula Jan - Elísek Tomáš
 
 
 
Ryšánek Jan - Zeman Radim
6:2, 6:2
 
Paleček Adam - Doseděl Jakub
6:1, 6:2
 
König Robert - Kovář Aleš
6:2, 6:2
 
 
 
Hlavačka Martin - Jarůšek Jan
6:4, 2:6, 1:0 (9)
 
 
 
Vaculík Lukáš - Hlavoň Ondřej
scr.
 
 
 
Zemánek Lukáš - Zemánek Pavel
6:2, 6:2
 
 
 
Fenyk Jan - Fenyk Martin
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Stříteský Tomáš - Daniel Jan
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Hlavačka Martin 10815
Elísek Tomáš 14712
Stříteský Tomáš 17612
Zezula Jan 2039
Vaculík Lukáš 2229
Doseděl Jakub 2829
Daniel Jan 3166
Hlavoň Ondřej 7843
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 114162

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bláha Tomáš17.10.1985TC Bajda Kroměříž
Šimčík Milan22.07.1980TK Blansko
Vítek Ondřej10.06.1978TK ČLTK Jihlava
Dillenz Lukáš17.05.1997TC Bajda Kroměříž

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Elísek Tomáš10.07.1995TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Szekeres Petr19.04.1977TK Brno Bosonohy,z.s.
Novobilský Daniel06.04.1996Sokol Brno Žabovřesky
Kalvoda Robert03.05.1971Mosilana Brno
Zemánek Pavel30.05.1975TK Blansko