Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Jevíčská věž o pohár města 9. ročník
Pořadatel:  T.J. Sokol Jevíčko
Datum:  03.-05.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Modrák Karel
 
 
 
Zemánek Lukáš
6:1, 6:1
 
Kalvoda Robert
6:1, 2:6, 6:2
 
Fenyk Martin
6:2, 6:2
 
Ulrych Petr
7:6, 7:6
 
Zemánek David
scr.
 
Frelich Milan
7:6, 4:6, 6:4
 
Bůžek Petr
5:4, scr.
 
Krejčí Jan
6:1, 5:7, 6:4
 
Suchanec Miroslav
6:2, 6:2
 
Rouchal Dominik
6:3, 6:1
 
Ryšánek Jan
6:2, 6:2
 
Dombi David
3:6, 6:4, 6:4
 
Sponar Rostislav
5:7, 6:1, 6:2
 
Robiček Petr
6:1, 6:4
 
Kopeček Denis
5:7, 6:2, 7:5
 
Kovář Aleš
7:6, 2:0, scr.
 
Müller Tomáš
7:5, 6:1
 
Čech Vilém
6:2, 6:4
 
Jarůšek Jan
1:6, 7:5, 6:4
 
Robiček Jan
6:4, scr.
 
Čapka Jakub
6:0, 6:0
 
Zezula Jan
6:0, 6:0
 
Bárta Martin
6:4, 6:3
 
Hlaváček Jiří
6:2, 6:2
 
Pikula Tomáš
6:2, 6:4
 
Hynšt Tomáš
3:6, 6:4, 6:2
 
Mrvoljak Michal
6:2, 6:0
 
Drábík Martin
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Elísek Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Zezula Milan (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků30
NasazeníBH
Modrák Karel 10015
Elísek Tomáš 14712
Bůžek Petr 2019
Zezula Jan 2039
Kopeček Denis 2229
Frelich Milan 3646
Robiček Petr 3776
Bárta Martin 4634
Kategorie : 4Součet BH: 70
Kódové číslo akce: 112091

Zezula Jan - Modrák Karel
 
 
 
Sponar Rostislav - Čapka Jakub
7:6, 6:1
 
Zemánek Lukáš - Jarůšek Jan
6:2, 6:4
 
Elísek Tomáš - Hlaváček Jiří
6:3, 6:4
 
Mrvoljak Michal - Müller Tomáš
6:1, 6:1
 
Dombi David - Hynšt Tomáš
6:2, 6:2
 
Suchanec Miroslav - Ryšánek Jan
7:5, 6:1
 
Zemánek David - Čech Vilém
6:4, 7:5
 
Ulrych Petr - Drábík Martin
6:0, 6:0
 
Robiček Jan - Robiček Petr
6:7, 6:1, 1:0
 
Frelich Milan - Bárta Martin
6:2, 6:3
 
Krejčí Jan - Rouchal Dominik
scr.
 
Bůžek Petr - Kovář Aleš
6:3, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Šmíd Petr - Zivčák Martin
 
Rozhodčí turnaje: Zezula Milan (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Modrák Karel 10015
Elísek Tomáš 14712
Šmíd Petr 19412
Bůžek Petr 2019
Zezula Jan 2039
Frelich Milan 3646
Robiček Petr 3776
Bárta Martin 4634
Kategorie : 4Součet BH: 73
Kódové číslo akce: 114091

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Crha Jiří08.01.1975TO TJ Svitavy
Babouček Tomáš30.12.2001TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Drábík Martin18.11.1977Sokol Chudčice
Suchanec Miroslav26.05.1982Univerzita Brno
Bůžek Petr01.08.1976Sokol Brno Žabovřesky
Zemánek David11.08.1994Sokol Velké Opatovice
Ulrych Petr06.05.1983TC Veverská Bítýška z.s.
Šmíd Petr05.12.1983TK Brno Bosonohy,z.s.
Zivčák Martin27.06.1978TK Bystřice n.Pernštejnem