Beneš Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiedler Roman | | 6:7 (4), 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kolář Tomáš | 2:6, 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Víšek Tomáš | | | 5:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hrubec Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Malý Lukáš | | | | 6:1, 2:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Schneider Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Straka Filip | | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Doroškevič Anatol | | | | | | |
| | | | | | |
Linhart David | | | | | 6:0, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buček Jan | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Pavel | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Pešička Marek | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Gustav | | | | | | |
| | | | | | |
Svatoš Roman | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hořejší Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Hrbek Vít | | | 6:1, 1:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Trefný Vlastimil | | | | | | |
| | | | | | |
Podoba Jan | | | | | | scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ludvík Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Polesný Lubomír | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Beneš Zdeněk | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jan | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vácha Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Jenis Matouš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Musil Petr | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stolarik Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Kabelka David | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kadlec Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Andráško Vít | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Přenosil David | | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (5), 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Jan | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Jaroslav | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kojecký Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dominik Hořejší |
Poznámka pořadatele: pořadí zápasů na sobotu:
08:30 - Fiedler - Kolář, Buček - Pokorný, Jenis - Musil, Sýkora - Pospíšil, Beneš Z. - Polesný.
09:30 - Víšek - Hrubec, Malý - Schneider, Straka - Doroshkevich, Pešička - Fiala, Svatoš - Hořejší.
10:30 - Hrbek - Trefný, Podoba - Ludvík, Novák - Vácha, Kabelka - Kadlec, Andráško - Přenosil.
11:30 - Dvořák - Růžička, Beneš M., Linhart, Stolarik, Kojecký. |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Beneš Michal | 132 | 12 | Kojecký Jan | 152 | 12 | Linhart David | 333 | 6 | Stolarik Petr | 407 | 6 | Doroškevič Anatol | 410 | 6 | Kabelka David | 463 | 4 | Trefný Vlastimil | 494 | 4 | Podoba Jan | 542 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 54 |
Kódové číslo akce: 112058 |
|
|