Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

III.TŘÍDA CS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
4
0
27:9
55:22
387:243
8
2
TK Fatra Napajedla
Tisknout
3
1
29:7
59:17
390:215
7
3
TJ Jiskra Strážnice
Tisknout
3
1
23:13
47:30
327:261
7
4
TK Kyjov
Tisknout
2
2
18:18
41:41
373:352
6
5
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
1
4
11:34
30:70
324:503
6
6
TENIS SLOVÁCKO z.s. C
Tisknout
0
5
9:36
21:73
256:483
5
7
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
volno TJ Jiskra Strážnice
0:0
 
 
 
2
volno TK Kyjov
0:0
 
 
 
3
TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. C
7:2
14:4
85:46
Zápis o utkání - oficiální
4
Orel jednota Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod
2:7
6:14
76:99
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TJ Sokol Uherský Brod volno
0:0
 
 
 
6
TENIS SLOVÁCKO z.s. C Orel jednota Uherský Brod
4:5
8:11
76:81
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Kyjov TK Fatra Napajedla
0:9
2:18
58:115
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Jiskra Strážnice volno
0:0
 
 
 
3
11.5.2019
9
volno volno
0:0
 
 
 
10
TK Fatra Napajedla TJ Jiskra Strážnice
4:5
9:10
79:75
Zápis o utkání - oficiální
11
Orel jednota Uherský Brod TK Kyjov
2:7
8:15
96:121
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. C
9:0
18:0
109:25
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TENIS SLOVÁCKO z.s. C volno
0:0
 
 
 
14
TK Kyjov TJ Sokol Uherský Brod
3:6
8:12
86:95
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Jiskra Strážnice Orel jednota Uherský Brod
7:2
15:4
96:35
Zápis o utkání - oficiální
16
volno TK Fatra Napajedla
0:0
 
 
 
5
8.6.2019
17
volno TK Fatra Napajedla
0:0
 
 
 
18
Orel jednota Uherský Brod volno
0:0
 
 
 
19
TJ Sokol Uherský Brod TJ Jiskra Strážnice
5:4
11:8
84:56
Zápis o utkání - oficiální
20
TENIS SLOVÁCKO z.s. C TK Kyjov
1:8
3:16
46:108
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Kyjov volno
0:0
 
 
 
22
TJ Jiskra Strážnice TENIS SLOVÁCKO z.s. C
7:2
14:6
100:63
Zápis o utkání - oficiální
23
volno TJ Sokol Uherský Brod
0:0
 
 
 
24
TK Fatra Napajedla Orel jednota Uherský Brod
9:0
18:1
111:36
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
volno Orel jednota Uherský Brod
0:0
 
 
 
26
TJ Sokol Uherský Brod TK Fatra Napajedla
0:0
 
 
 
27
TENIS SLOVÁCKO z.s. C volno
0:0
 
 
 
28
TK Kyjov TJ Jiskra Strážnice
0:0