Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum03. - 04.03.2018
Název:Školení rozhodčích licence Kadet a B
Druh:rozhodčí
Místo:TKK, Mezi Sklady 107/3, Praha 4
Region:Praha
Další info:ŠKOLENÍ PROBĚHNE V PŘÍPADĚ, ŽE SE PŘIHLÁSÍ VÍCE JAK 10 ÚČASTNÍKŮ

školení licence B (pro starší 18 let)
školení licence KADET (pro mladší 18 let)

Cena: licence B 1000,- Kč, Kadet 500,- Kč + registrační poplatek ČTS 400,- Kč

Místo konání: TKK Mezi Sklady, Praha 4

MHD 170 stanice Na Vrstevnici, odtud 5 minut pěšky
Časový rozpis:
zahájení vždy v 9,30 hod
Kadet končí v sobotu odpoledne testem,
školení B v neděli okolo 15 hod testy

Obsah školení:
1. Pravidla tenisu
2. Soutěžní řád ČTS
3. Řízení turnajů jednotlivců, losování
4. Řízení utkání družstev, zápis o utkání
5. Práce hlavního rozhodčího v zápase, skórkarta
6. Závěrečné testy
Před zahájením školení si, prosím, opatřete a prostudujte studijní materiály
• Pravidla tenisu
• Soutěžní řád ČTS
Jsou k dispozici ke stažení z internetových stránek –
http://www.cztenis.cz, resp. ,
některé přílohy jsou na http://www.rozhodci.cztenis.cz
Na školení vezměte s sebou:
1) Psací potřeby
2) 1x fotografii pasového formátu
3) 1000,- Kč – poplatek za nové školení B, 500,- Kč za Kadet a za doškolení,
4) 400,- Kč – registrační poplatek za novou licenci, 400,- Kč za obnovení
licence
Případné dotazy a informace podá komise rozhodčích PTS:
Ivan Vyvadil, tlf. 603 730 849, e-mail: rozhodci.praha@seznam.cz

Všichni přihlášení budou včas informování na mailovou adresu

napište číslo pět set sedmdesát osm

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Kokeš Jaroslav Český Brod v řízení
Szlifka Petr Praha 6 v řízení
Krejčí Tomáš Chodov v řízení
Gabriš Jozef Praha v řízení
Klímová Eliška Kosoř v řízení
Makris Annamária Bašť v řízení
Švejcarová Lucie Český Brod v řízení
Losman David Český Brod v řízení
Rychnavský Luděk Kaplice v řízení
Kratochvíl Martin Český Brod v řízení
Sobíšek Pavel Český Brod v řízení
Polívka Miroslav Předměřice nad Jizerou v řízení
Ladman Michal Praha 3 - Žižkov v řízení
markova petra praha v řízení
narkova nina praha v řízení
Kaufmannová Miriam Praha 10- Vršovice v řízení
Hornová Eliška Lysá nad Labem v řízení
Kalistová Anna Praha 4 v řízení
Hemplová Nikola Čerčany v řízení
David Martin Praha v řízení
Bušek Vojtěch Neratovice v řízení
Arenbergerová Simona Praha 8 v řízení
Steinerová Alexandra Praha v řízení
Macháčová Kateřina Beroun v řízení