Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
6
0
49:5
98:11
633:258
12
2
WILSON Tenis Centrum
Tisknout
4
1
31:14
65:29
450:309
9
3
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
4
1
31:14
64:35
492:352
9
4
Open Tennis Club
Tisknout
3
3
26:28
54:62
496:504
9
5
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
Tisknout
3
3
25:29
53:59
456:440
9
6
Slavoj Žiželice
Tisknout
2
4
21:33
50:68
420:496
8
7
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
17:37
35:78
334:526
7
8
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
0
6
7:47
17:94
205:601
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
1
TK Bohutín, z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0:9
1:18
34:112
Zápis o utkání - oficiální
2
WILSON Tenis Centrum TK Neridé
2:7
4:14
65:99
Zápis o utkání - oficiální
3
Open Tennis Club Slavoj Žiželice
6:3
12:8
99:74
Zápis o utkání - oficiální
4
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Lokomotiva Beroun
8:1
17:2
109:31
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019 NT 11.5.2019
5
Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
8:1
16:3
112:57
Zápis o utkání - oficiální
6
Lokomotiva Beroun Open Tennis Club
4:5
9:11
83:92
Zápis o utkání - oficiální
7
Slavoj Žiželice WILSON Tenis Centrum
3:6
7:13
63:86
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Neridé TK Bohutín, z.s.
9:0
18:1
111:38
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019 NT 25.5.2019
9
TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou
7:2
14:4
97:55
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Bohutín, z.s. Slavoj Žiželice
2:7
4:14
33:92
Zápis o utkání - oficiální
11
WILSON Tenis Centrum Lokomotiva Beroun
6:3
14:5
90:47
Zápis o utkání - oficiální
12
Open Tennis Club TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
4:5
9:10
80:81
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019 NT 8.6.2019
13
Tenisový klub Benátky nad Jizerou Open Tennis Club
5:4
12:8
106:82
Zápis o utkání - oficiální
14
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav WILSON Tenis Centrum
1:8
3:16
58:99
Zápis o utkání - oficiální
15
Lokomotiva Beroun TK Bohutín, z.s.
6:3
12:6
77:36
Zápis o utkání - oficiální
16
Slavoj Žiželice TK Neridé
0:9
0:18
22:110
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019 NT 15.6.2019
17
Slavoj Žiželice Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2:7
9:14
82:107
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Neridé Lokomotiva Beroun
9:0
18:0
112:35
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Bohutín, z.s. TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0:9
0:18
14:108
Zápis o utkání - oficiální
20
WILSON Tenis Centrum Open Tennis Club
9:0
18:0
110:42
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
21
Tenisový klub Benátky nad Jizerou WILSON Tenis Centrum
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
Open Tennis Club TK Bohutín, z.s.
7:2
14:5
101:50
Zápis o utkání - oficiální
23
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav TK Neridé
1:8
2:16
43:104
Zápis o utkání - oficiální
24
Lokomotiva Beroun Slavoj Žiželice
3:6
7:12
61:87
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
25
Lokomotiva Beroun Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0:0
 
 
 
26
Slavoj Žiželice TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0:0
 
 
 
27
TK Neridé Open Tennis Club
0:0
 
 
 
28
TK Bohutín, z.s. WILSON Tenis Centrum
0:0