Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

46 - Pardubická krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Choceň
Tisknout
5
1
45:9
92:20
608:261
11
2
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
5
1
38:16
78:36
529:328
11
3
TO TJ Tesla Pardubice C
Tisknout
4
2
35:19
71:38
501:336
10
4
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
34:20
71:44
514:386
10
5
Spartak Polička
Tisknout
3
3
23:31
48:64
415:480
9
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
2
4
24:30
51:62
427:464
8
7
LTC Vysoké Mýto
Tisknout
1
5
10:44
20:90
252:592
7
8
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
7:47
18:95
220:619
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TK Slovan Moravská Třebová TO SK Žamberk B
4:5
9:11
82:82
Zápis o utkání - oficiální
2
Tennis club Litomyšl, z.s. LTC Vysoké Mýto
8:1
17:2
109:30
Zápis o utkání - oficiální
3
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč Spartak Polička
1:8
3:16
46:106
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Choceň TO TJ Tesla Pardubice C
6:3
12:6
87:69
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
TO TJ Tesla Pardubice C TK Slovan Moravská Třebová
5:4
10:8
75:70
Zápis o utkání - oficiální
6
Spartak Polička TK Choceň
1:8
3:16
54:108
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Vysoké Mýto U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
5:4
10:9
83:79
Zápis o utkání - oficiální
8
TO SK Žamberk B Tennis club Litomyšl, z.s.
3:6
6:12
60:77
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
TK Slovan Moravská Třebová Tennis club Litomyšl, z.s.
5:4
11:9
83:79
Zápis o utkání - oficiální
10
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč TO SK Žamberk B
0:9
1:18
30:113
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Choceň LTC Vysoké Mýto
9:0
18:0
108:20
Zápis o utkání - oficiální
12
TO TJ Tesla Pardubice C Spartak Polička
9:0
18:0
108:17
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
Spartak Polička TK Slovan Moravská Třebová
2:7
5:14
53:89
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Vysoké Mýto TO TJ Tesla Pardubice C
0:9
0:18
20:108
Zápis o utkání - oficiální
15
TO SK Žamberk B TK Choceň
0:9
1:18
32:111
Zápis o utkání - oficiální
16
Tennis club Litomyšl, z.s. U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
9:0
18:0
108:6
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.
17
TK Slovan Moravská Třebová U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
7:2
15:5
101:48
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Choceň Tennis club Litomyšl, z.s.
4:5
10:10
86:75
Zápis o utkání - oficiální
19
TO TJ Tesla Pardubice C TO SK Žamberk B
6:3
12:6
78:61
Zápis o utkání - oficiální
20
Spartak Polička LTC Vysoké Mýto
7:2
14:4
99:50
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.
21
LTC Vysoké Mýto TK Slovan Moravská Třebová
2:7
4:14
49:89
Zápis o utkání - oficiální
22
TO SK Žamberk B Spartak Polička
4:5
9:10
79:86
Zápis o utkání - oficiální
23
Tennis club Litomyšl, z.s. TO TJ Tesla Pardubice C
6:3
12:7
81:63
Zápis o utkání - oficiální
24
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč TK Choceň
0:9
0:18
11:108
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.
25
TK Slovan Moravská Třebová TK Choceň
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TO TJ Tesla Pardubice C U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
Spartak Polička Tennis club Litomyšl, z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
LTC Vysoké Mýto TO SK Žamberk B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální