Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

44 - Královéhradecká krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
5
0
40:5
82:14
529:233
10
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
5
0
30:15
61:30
400:271
10
3
TC Dvůr Králové, z.s. C
Tisknout
3
2
22:23
50:48
386:397
8
4
TJ Sparta Úpice
Tisknout
3
2
22:23
46:49
382:385
8
5
TJ Lázně Bělohrad
Tisknout
2
3
28:17
59:38
451:345
7
6
TK Lomnice n.Pop.
Tisknout
1
4
16:29
34:60
342:434
6
7
LTC Nový Bydžov
Tisknout
1
4
14:31
28:63
259:425
6
8
TC Hořice
Tisknout
0
5
8:37
18:76
237:496
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
LTC Nový Bydžov TC Dvůr Králové, z.s. C
3:6
6:13
52:92
Zápis o utkání - oficiální
2
Lokomotiva Trutnov B TJ Lázně Bělohrad
5:4
12:9
85:75
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sparta Úpice TENIS-CENTRUM DTJ HK D
3:6
6:12
52:87
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Lomnice n.Pop. TC Hořice
7:2
15:5
113:63
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
TC Hořice LTC Nový Bydžov
4:5
8:10
66:75
Zápis o utkání - oficiální
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TK Lomnice n.Pop.
6:3
12:6
75:51
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Lázně Bělohrad TJ Sparta Úpice
4:5
9:10
73:77
Zápis o utkání - oficiální
8
TC Dvůr Králové, z.s. C Lokomotiva Trutnov B
0:9
2:18
40:115
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
LTC Nový Bydžov Lokomotiva Trutnov B
1:8
2:16
39:104
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Sparta Úpice TC Dvůr Králové, z.s. C
6:3
13:8
112:83
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Lomnice n.Pop. TJ Lázně Bělohrad
2:7
5:15
72:115
Zápis o utkání - oficiální
12
TC Hořice TENIS-CENTRUM DTJ HK D
1:8
2:16
24:98
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TENIS-CENTRUM DTJ HK D LTC Nový Bydžov
5:4
10:8
63:65
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Lázně Bělohrad TC Hořice
9:0
18:0
109:34
Zápis o utkání - oficiální
15
TC Dvůr Králové, z.s. C TK Lomnice n.Pop.
5:4
10:8
70:68
Zápis o utkání - oficiální
16
Lokomotiva Trutnov B TJ Sparta Úpice
9:0
18:1
114:41
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.
17
LTC Nový Bydžov TJ Sparta Úpice
1:8
2:16
28:100
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Lomnice n.Pop. Lokomotiva Trutnov B
0:9
0:18
38:111
Zápis o utkání - oficiální
19
TC Hořice TC Dvůr Králové, z.s. C
1:8
3:17
50:101
Zápis o utkání - oficiální
20
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TJ Lázně Bělohrad
5:4
11:8
77:79
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.
21
TJ Lázně Bělohrad LTC Nový Bydžov
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
TC Dvůr Králové, z.s. C TENIS-CENTRUM DTJ HK D
0:0
 
 
 
23
Lokomotiva Trutnov B TC Hořice
0:0
 
 
 
24
TJ Sparta Úpice TK Lomnice n.Pop.
0:0
 
 
 
7
23.6.
25
LTC Nový Bydžov TK Lomnice n.Pop.
0:0
 
 
 
26
TC Hořice TJ Sparta Úpice
0:0
 
 
 
27
TENIS-CENTRUM DTJ HK D Lokomotiva Trutnov B
0:0
 
 
 
28
TJ Lázně Bělohrad TC Dvůr Králové, z.s. C
0:0