Český tenisový svaz

Chval Petr

Datum narození:
21.06.1988
Platnost reg. do:
29.03.2020
Klub:
TK Ruzyně Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1999
Sokol Plzeň Doudlevce
729 (4)
 
 
 
2000
Sokol Plzeň Doudlevce
352 (9)
948 (3)
 
 
2001
Sokol Plzeň Doudlevce
198 (1)
418 (6)
 
 
2002
Sokol Plzeň Doudlevce
 
269 (12)
824 (4)
 
2003
Sokol Plzeň Doudlevce
 
91 (1)
365 (6)
 
2004
Sokol Plzeň Doudlevce
 
 
288 (9)
712 (3)
2005
Sokol Plzeň Doudlevce
 
 
187 (12)
 
2006
Sokol Plzeň Doudlevce
 
 
109 (15)
366 (6)
2007
Lokomotiva Plzeň
 
 
127 (1)
187 (15)
2008
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
167 (15)
2009
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
154 (20)
2010
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
209 (15)
2011
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
330 (12)
2012
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
375 (12)
2013
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
742 (4)
2014
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
492 (6)
2015
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
977 (3)
2016
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
819 (3)
2020
TK Ruzyně Praha
 
 
 
836 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.07.2019, GOSI CUP 3. ročník

Sokol Plzeň Doudlevce (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.07.2019, GOSI CUP 3. ročník

Sokol Plzeň Doudlevce (C - 300), K: 4/4

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
4.5.2019, TK Ruzyně Praha A - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
1
2.
03. 1.třída B
15.6.2019, TK Ruzyně Praha A - SK HAMR, z.s. D
1
3.
03. 1.třída B
22.6.2019, TK Sport Kolovraty - TK Ruzyně Praha A
4
1.
05. 2.třída B
25.5.2019, TO Bohemians Praha A - TK Ruzyně Praha B
1
2.
05. 2.třída B
8.6.2019, TK Ruzyně Praha B - SK Satalice A
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
4.5.2019, TK Ruzyně Praha A - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
0
2.
03. 1.třída B
15.6.2019, TK Ruzyně Praha A - SK HAMR, z.s. D
0
3.
03. 1.třída B
22.6.2019, TK Sport Kolovraty - TK Ruzyně Praha A
4
1.
05. 2.třída B
25.5.2019, TO Bohemians Praha A - TK Ruzyně Praha B
1
2.
05. 2.třída B
8.6.2019, TK Ruzyně Praha B - SK Satalice A
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13