Český tenisový svaz

Matouš Filip Alec

Datum narození:
21.09.2005
Platnost reg. do:
30.10.2021
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TC Brno.
 
604 (1)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. III.TŔÍDA sk.AD
5.5.2019, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
1
2.
25. III.TŔÍDA sk.AD
26.5.2019, TC Brno D - Sokol Bedřichov
0
3.
25. III.TŔÍDA sk.AD
9.6.2019, BTK Ingstav Brno - TC Brno D
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. III.TŔÍDA sk.AD
5.5.2019, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
0
2.
25. III.TŔÍDA sk.AD
26.5.2019, TC Brno D - Sokol Bedřichov
0
3.
25. III.TŔÍDA sk.AD
9.6.2019, BTK Ingstav Brno - TC Brno D
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
07.09.2019

Sokol Čebín (D - 200), K: 2/2

8>4 Matouš, Rundervoort - Odstrčil, Stibor 6:2, 7:6 (2)
4>2 Slovák, Gebel - Matouš, Rundervoort 7:6 (6), 6:2
získané body: 4 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
27.4.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno D
0
2.
II.TŔÍDA sk.AS
4.5.2019, HTK Třebíč B - TC Brno C
1
3.
II.TŔÍDA sk.AS
11.5.2019, Start Brno - TC Brno C
1
4.
II.TŔÍDA sk.AS
25.5.2019, TC Brno C - TK Vyškov
0
5.
II.TŔÍDA sk.AS
8.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
4
6.
II.TŔÍDA sk.AS
15.6.2019, TC Brno C - TC Brno D
1
7.
II.TŔÍDA sk.AS
22.6.2019, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno C
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
27.4.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno D
0
2.
II.TŔÍDA sk.AS
4.5.2019, HTK Třebíč B - TC Brno C
1
3.
II.TŔÍDA sk.AS
11.5.2019, Start Brno - TC Brno C
0
4.
II.TŔÍDA sk.AS
25.5.2019, TC Brno C - TK Vyškov
1
5.
II.TŔÍDA sk.AS
8.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
0
6.
II.TŔÍDA sk.AS
15.6.2019, TC Brno C - TC Brno D
0
7.
II.TŔÍDA sk.AS
22.6.2019, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno C
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
15.6.2019, II.TŔÍDA sk.AS
TC Brno C - TC Brno D
team Matouš, Pomezný - Kubíček, Kubíček 6:2, 4:6, 6:7
získané body: 0 b.