Český tenisový svaz

Halama Dominik

Datum narození:
17.04.2009
Platnost reg. do:
08.03.2021
Klub:
Slavoj Český Těšín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Slavoj Český Těšín
868 (6)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.05.2020, Okresní přebor Karviná

Slavoj Český Těšín (P - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.05.2020, Okresní přebor Karviná

Slavoj Český Těšín (P - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
06.06.2020, Slavoj Český Těšín(2) - TC Třinec(6)
0
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
20.06.2020, TC BIOCEL Vratimov z.s.(7) - Slavoj Český Těšín(2)
0
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
27.06.2020, SK Vitality Slezsko o.s.(8) - Slavoj Český Těšín(2)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
06.06.2020, Slavoj Český Těšín(2) - TC Třinec(6)
0
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
20.06.2020, TC BIOCEL Vratimov z.s.(7) - Slavoj Český Těšín(2)
0
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
27.06.2020, SK Vitality Slezsko o.s.(8) - Slavoj Český Těšín(2)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
07.06.2020, TC Třinec A (2) - Slavoj Český Těšín (8)
4
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
21.06.2020, Slavoj Český Těšín (8) - TK Slavia Orlová B (4)
6
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
28.06.2020, TK Havířov B (6) - Slavoj Český Těšín (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
07.06.2020, TC Třinec A (2) - Slavoj Český Těšín (8)
7
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
21.06.2020, Slavoj Český Těšín (8) - TK Slavia Orlová B (4)
0
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina B
28.06.2020, TK Havířov B (6) - Slavoj Český Těšín (8)
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17