Český tenisový svaz

Fortelková Karolína

Datum narození:
22.04.2008
Platnost reg. do:
03.11.2020
Klub:
1. Vestecká sportovní o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
1. Vestecká sportovní o.s
452 (6)
 
 
 
2020
1. Vestecká sportovní o.s
246 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/-

0
2
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
4
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/-

0
5
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/-

0
7
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

10
8
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
9
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

20
10
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

7
11
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

15
12
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/-

10
13
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
14
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

0
15
27.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/-

0
16
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
17
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
18
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
19
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

0
20
20.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
21
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
23
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
25
28.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
131/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/-

-
2
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
4
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/-

-
5
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/-

-
7
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
8
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
9
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
10
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

15
11
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

-
12
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/-

-
13
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
14
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

19
15
27.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/-

-
16
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
17
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
18
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
19
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
20
20.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
21
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
22
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

7
23
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

7
25
28.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
89/14

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TO SK Mělník - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
2.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - Sokol Králův Dvůr
4
3.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tenis Dobříš B - 1. Vestecká sportovní o.s.
1
4.
43 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenisový klub Mníšek
4
5.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - LTC Beroun, z.s.
0
6.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - SPORT EDEN Beroun
6
7.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Stochov - 1. Vestecká sportovní o.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TO SK Mělník - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
2.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - Sokol Králův Dvůr
4
3.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tenis Dobříš B - 1. Vestecká sportovní o.s.
0
4.
43 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenisový klub Mníšek
3
5.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - LTC Beroun, z.s.
8
6.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - SPORT EDEN Beroun
5
7.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Stochov - 1. Vestecká sportovní o.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38