Český tenisový svaz

Vodák Adam

Datum narození:
20.02.2008
Platnost reg. do:
05.12.2022
Klub:
TK Bystřice n.Pernštejnem
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Bystřice n.Pernštejnem
896 (6)
1006 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Okresní přebor Žďár nad Sázavou

TJ Žďár nad Sázavou (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Okresní přebor Žďár nad Sázavou

TJ Žďár nad Sázavou (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - TK Spartak Jihlava D
0
2.
III.TŘÍDA AS
11.5.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - Sokol Bedřichov
0
3.
III.TŘÍDA AS
25.5.2019, Sokol Čebín - TK Bystřice n.Pernštejnem
0
4.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - TK Spartak Jihlava C
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - TK Spartak Jihlava D
0
2.
III.TŘÍDA AS
11.5.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - Sokol Bedřichov
0
3.
III.TŘÍDA AS
25.5.2019, Sokol Čebín - TK Bystřice n.Pernštejnem
0
4.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - TK Spartak Jihlava C
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŔÍDA BM
28.4.2019, TJ Sokol Bedřichov Jihlava - TK Bystřice n.Pernštejnem
1
2.
III.TŔÍDA BM
12.5.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1
3.
III.TŔÍDA BM
26.5.2019, Sokol Čebín - TK Bystřice n.Pernštejnem
1
4.
III.TŔÍDA BM
9.6.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - Sokol Letovice B
1
5.
III.TŔÍDA BM
16.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou B - TK Bystřice n.Pernštejnem
1
6.
III.TŔÍDA BM
23.6.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - SK Tenis Tišnov B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŔÍDA BM
28.4.2019, TJ Sokol Bedřichov Jihlava - TK Bystřice n.Pernštejnem
0
2.
III.TŔÍDA BM
12.5.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - TJ Sokol Bílovice n.Svit.
0
3.
III.TŔÍDA BM
26.5.2019, Sokol Čebín - TK Bystřice n.Pernštejnem
1
4.
III.TŔÍDA BM
9.6.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - Sokol Letovice B
1
5.
III.TŔÍDA BM
16.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou B - TK Bystřice n.Pernštejnem
0
6.
III.TŔÍDA BM
23.6.2019, TK Bystřice n.Pernštejnem - SK Tenis Tišnov B
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
16.6.2019, III.TŔÍDA BM
TJ Žďár nad Sázavou B - TK Bystřice n.Pernštejnem
team Schneider Šimon - Vodák Adam 2:6, 0:6
získané body: 1 b.
team - Vodák scr.
získané body: 0 b.