Český tenisový svaz

Mits Jakub

Datum narození:
29.05.2007
Platnost reg. do:
16.11.2019
Klub:
TK Stochov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Stochov
1020 (4)
 
 
 
2019
TK Stochov
380 (12)
617 (4)
 
 
2020
TK Stochov
433 (1)
635 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
26.5.2019 NT 1.6.2019, TJ Sokol Hostivice - TK Stochov
0
2.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, TK Stochov - Open Tennis Club
0
3.
25 - III.třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Stochov - TK Lány
0
4.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Stochov - LTC Slovan Kladno B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
26.5.2019 NT 1.6.2019, TJ Sokol Hostivice - TK Stochov
0
2.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, TK Stochov - Open Tennis Club
0
3.
25 - III.třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Stochov - TK Lány
1
4.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Stochov - LTC Slovan Kladno B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
05.01.2019

TK Stochov (D - 400), K: 2/2

8>4 Mits Jakub- Kohout Adam6:1, 6:1
4>2 Mits Jakub- Klusák Jakub6:2, 2:6, 1:0 (5)
2>1 Sedláček Jakub- Mits Jakub6:1, 6:0
získané body: 10 b.
05.01.2019

TK Stochov (D - 400), K: 2/2

4>2 Mits, Klusák - Klusák, Kříž 6:2, 6:2
2>1 Mits, Klusák - Kohout, Kohout 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
20.08.2019

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/4

8>4 Samek, Straka - Klusák, Mits 6:0, 4:6, 7:5
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Tenisek Buštěhrad - TK Stochov
1
2.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
0
3.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Slaný - TK Stochov
1
4.
35 - III. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Stochov - TK Lány
1
5.
35 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Stochov - TJ Kralupy o.s.
3
6.
35 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Stochov - LTC Rudná
1
7.
35 - III. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Rakovník - TK Stochov
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Tenisek Buštěhrad - TK Stochov
1
2.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
1
3.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Slaný - TK Stochov
1
4.
35 - III. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Stochov - TK Lány
1
5.
35 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Stochov - TJ Kralupy o.s.
0
6.
35 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Stochov - LTC Rudná
1
7.
35 - III. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Rakovník - TK Stochov
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Open Tennis Club
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
1
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
15
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Neridé - Open Tennis Club
1
6.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, Open Tennis Club - Slavoj Žiželice
12
7.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Open Tennis Club
9
 Družstva celkem (2hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Open Tennis Club
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Neridé - Open Tennis Club
0
6.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, Open Tennis Club - Slavoj Žiželice
7
7.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Open Tennis Club
9
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53