Český tenisový svaz

Licek Prokop

Datum narození:
18.07.2007
Platnost reg. do:
14.03.2021
Klub:
TJ Sokol Ústí n.L.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Sokol Ústí n.L.
663 (6)
1023 (3)
 
 
2019
TJ Sokol Ústí n.L.
242 (15)
691 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.05.2019, Okresní přebory Ústí nad Labem

TK Severní Terasa (P - 150), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.05.2019, Okresní přebory Ústí nad Labem

TK Severní Terasa (P - 150), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2D
27.04.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Matchball Česká Lípa A
0
2.
DS2D
04.05.2019, SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DS2D
11.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Matchball Česká Lípa B
1
4.
DS2D
25.05.2019, Tenis Libochovice - TJ Sokol Ústí n.L.
1
5.
DS2D
08.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice B
1
6.
DS2D
15.06.2019, TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. - TJ Sokol Ústí n.L.
3
7.
DS2D
22.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Doksy
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2D
27.04.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Matchball Česká Lípa A
0
2.
DS2D
04.05.2019, SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DS2D
11.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Matchball Česká Lípa B
1
4.
DS2D
25.05.2019, Tenis Libochovice - TJ Sokol Ústí n.L.
1
5.
DS2D
08.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice B
1
6.
DS2D
15.06.2019, TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. - TJ Sokol Ústí n.L.
2
7.
DS2D
22.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Doksy
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
04.05.2019, DS2D
SK Štětí - TJ Sokol Ústí n.L.
team Vinš, Balog - Licek, Pable 2:6, 0:6
získané body: 1 b.
22.06.2019, DS2D
TJ Sokol Ústí n.L. - TK Doksy
team Licek, Pable - Šverma, Schacherl 1:6, 4:6
získané body: 0 b.
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/6

4>2 Sýkora, Licek - Bradík, Kessler 6:1, 6:0
2>1 Duda, Kotrc - Sýkora, Licek 6:2, 6:1
získané body: 20 b.
23.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

8>4 Licek, Vrána - Valenta, Bureš 6:1, 6:0
4>2 Licek, Vrána - Kozák, Fric 6:2, 2:1, scr.
2>1 Licek, Vrána - Hubač, Buchtel 6:2, 2:6, 1:0
získané body: 15 b.
30.03.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 6/6

8>4 Bešík, Licek - Kolář, Juračka 6:0, 6:0
4>2 Bešík, Licek - Mutl, Spěvák 3:6, 6:3, 1:0 (12)
2>1 Abrahám, Červenka - Bešík, Licek 7:5, 6:2
získané body: 20 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 10/9

16>8 Pable, Licek - Samek, Spěvák 6:3, 1:6, 1:0 (8)
8>4 Bursa, Sršeň - Pable, Licek 6:1, 6:2
získané body: 19 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
3
2.
DM2B
05.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK Bílina B
0
3.
DM2B
12.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa B
9
4.
DM2B
26.05.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
4
5.
DM2B
09.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK Bílina A
9
6.
DM2B
16.06.2019, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
3
7.
DM2B
23.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa A
6
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
2
2.
DM2B
05.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK Bílina B
2
3.
DM2B
12.05.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa B
6
4.
DM2B
26.05.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
4
5.
DM2B
09.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK Bílina A
0
6.
DM2B
16.06.2019, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
2
7.
DM2B
23.06.2019, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa A
4
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44
28.04.2019, DM2B
TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
team Duben, Smrž - Licek, Pable 0:6, 0:6
získané body: 2 b.