Český tenisový svaz

Zika Šimon

Datum narození:
29.08.2005
Platnost reg. do:
04.03.2021
Klub:
TJ Jiskra Strážnice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ Jiskra Strážnice
1126 (4)
 
 
 
2017
TJ Jiskra Strážnice
707 (6)
 
 
 
2018
TJ Jiskra Strážnice
377 (1)
954 (3)
 
 
2019
TJ Jiskra Strážnice
 
349 (9)
 
 
2020
TJ Jiskra Strážnice
 
293 (1)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.08.2019, Memoriál JUDr. Jankoviče

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.08.2019, Memoriál JUDr. Jankoviče

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. DD
5.5.2019, Tenisový klub Bzenec - SK Uherský Brod
1
2.
28. III.TŘÍDA sk. DD
26.5.2019, Tenisový klub Bzenec - Orel jednota Uherský Brod
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. DD
5.5.2019, Tenisový klub Bzenec - SK Uherský Brod
1
2.
28. III.TŘÍDA sk. DD
26.5.2019, Tenisový klub Bzenec - Orel jednota Uherský Brod
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Zika, Tkáč - Svoboda, Kunovjánek 6:4, 7:6 (4)
2>1 Zika, Tkáč - Homolka, Váňa 6:1, 6:3
získané body: 15 b.
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

8>4 Zika, Homolka - Čížek, Schaur 2:6, 6:0, 1:0 (7)
4>2 Řehák, Milar - Zika, Homolka 7:5, 6:1
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA CS
11.5.2019, TK Fatra Napajedla - TJ Jiskra Strážnice
4
2.
III.TŘÍDA CS
25.5.2019, TJ Jiskra Strážnice - Orel jednota Uherský Brod
1
3.
III.TŘÍDA CS
22.6.2019, TK Kyjov - TJ Jiskra Strážnice
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA CS
11.5.2019, TK Fatra Napajedla - TJ Jiskra Strážnice
4
2.
III.TŘÍDA CS
25.5.2019, TJ Jiskra Strážnice - Orel jednota Uherský Brod
1
3.
III.TŘÍDA CS
22.6.2019, TK Kyjov - TJ Jiskra Strážnice
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12