Český tenisový svaz

Kačerovský Jan

Datum narození:
26.07.2007
Platnost reg. do:
21.11.2020
Klub:
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.07.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.07.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

0
2
16.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

0
3
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

0
4
28.12.2017, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 6/6

0
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

0
6
13.01.2018

TK TJ Ostrava (D - 400), K: 2/2

0
7
20.01.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

0
8
27.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

0
9
03.02.2018, Yonex CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

0
10
10.02.2018, INNOGY CUP 2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 5/5

0
11
24.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

0
12
30.06.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
13
03.07.2018

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 4/4

0
14
05.07.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
15
10.07.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

7
16
12.07.2018, Ridera cup

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
17
18.07.2018

TK Kunštát (C - 200), K: 4/4

0
18
27.07.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 9/9

0
19
31.07.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
20
04.08.2018

Městský tenisový klub Karviná (C - 200), K: 4/4

0
21
07.08.2018, KBT ELEKTRONIK CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 5/4

0
22
11.08.2018

TK Choceň (C - 200), K: 4/4

0
23
08.09.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

0
24
15.09.2018, Ridera cup

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
11.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

0
 Jednotlivci celkem
7/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

-
2
16.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

0
3
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/6

0
4
28.12.2017, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 6/6

0
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 11/11

0
6
13.01.2018

TK TJ Ostrava (D - 400), K: 2/2

0
7
20.01.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

0
8
27.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 7/7

0
9
03.02.2018, Yonex CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

0
10
10.02.2018, INNOGY CUP 2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 5/5

0
11
24.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

0
12
30.06.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
13
03.07.2018

TJ Baník Ostrava OKD (C - 200), K: 4/4

0
14
05.07.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
15
10.07.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

-
16
12.07.2018, Ridera cup

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
17
18.07.2018

TK Kunštát (C - 200), K: 4/4

0
18
27.07.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 9/9

0
19
31.07.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
20
04.08.2018

Městský tenisový klub Karviná (C - 200), K: 4/4

10
21
07.08.2018, KBT ELEKTRONIK CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 5/4

7
22
11.08.2018

TK Choceň (C - 200), K: 4/4

0
23
08.09.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/-

-
24
15.09.2018, Ridera cup

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
11.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 11/-

-
 Jednotlivci celkem
17/21
13.01.2018

TK TJ Ostrava (D - 400), K: 2/2

8>4 Ježek, Bartek - Lys, Kačerovský 2:6, 6:4, 1:0 (4)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
29.04.2018, TK Hlučín - SK JC Sport Opava B
1
2.
Oblastní přebor skupina A
06.05.2018, TK Na Dolině o.s. - TK Hlučín
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2018, SK LAMA o.s. A - TK Hlučín
0
4.
Oblastní přebor skupina A
20.05.2018, TK Hlučín - ITS Tennis Club, z.s.
1
5.
Oblastní přebor skupina A
27.05.2018, TENIS Vsetín A - TK Hlučín
0
6.
Oblastní přebor skupina A
10.06.2018, TK Hlučín - Tennis Hill Havířov o.s. A
0
7.
Oblastní přebor skupina A
17.06.2018, TC Ostrava Nová Ves A - TK Hlučín
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
29.04.2018, TK Hlučín - SK JC Sport Opava B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
06.05.2018, TK Na Dolině o.s. - TK Hlučín
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2018, SK LAMA o.s. A - TK Hlučín
0
4.
Oblastní přebor skupina A
20.05.2018, TK Hlučín - ITS Tennis Club, z.s.
1
5.
Oblastní přebor skupina A
27.05.2018, TENIS Vsetín A - TK Hlučín
0
6.
Oblastní přebor skupina A
10.06.2018, TK Hlučín - Tennis Hill Havířov o.s. A
0
7.
Oblastní přebor skupina A
17.06.2018, TC Ostrava Nová Ves A - TK Hlučín
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5