Český tenisový svaz

David Jan

Datum narození:
22.02.2006
Platnost reg. do:
14.02.2019
Klub:
TK Ústí n.Labem
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Severočeská tenisová o.s.
1045 (4)
 
 
 
2018
TK Ústí n.Labem
1129 (4)
 
 
 
2019
TK Ústí n.Labem
936 (1)
537 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2B
10.6.2018, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2B
10.6.2018, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
10.6.2018, DD2B
TK Dubí - TK Ústí n.Labem
team Veselý Štěpán - David Jan 6:0, 6:0
získané body: 0 b.
10.6.2018, DD2B
TK Dubí - TK Ústí n.Labem
team Veselý, Šupol - Patyk, David 6:0, 6:0
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2D
1.5.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Doksy
4
2.
DM2D
8.5.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - SK Matchball Česká Lípa B
1
3.
DM2D
27.5.2018, SK Podještědští Pardálové - TJ Sokol Budyně n.Ohř.
3
4.
DM2D
17.6.2018, Slavoj Litoměřice B - TJ Sokol Budyně n.Ohř.
1
5.
DM2D
24.6.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Roudnice n.L.
3
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2D
1.5.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Doksy
4
2.
DM2D
8.5.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - SK Matchball Česká Lípa B
1
3.
DM2D
27.5.2018, SK Podještědští Pardálové - TJ Sokol Budyně n.Ohř.
2
4.
DM2D
17.6.2018, Slavoj Litoměřice B - TJ Sokol Budyně n.Ohř.
1
5.
DM2D
24.6.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Roudnice n.L.
4
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22
1.5.2018, DM2D
TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Doksy
team David, Korous - Schacherl, Tvrdek 6:1, 6:3
získané body: 4 b.