Český tenisový svaz

David Jan

Datum narození:
22.02.2006
Platnost reg. do:
14.02.2019
Klub:
TK Ústí n.Labem
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Severočeská tenisová o.s.
1045 (4)
 
 
 
2018
TK Ústí n.Labem
1129 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2B
10.6.2018, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2B
10.6.2018, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
10.6.2018, DD2B
TK Dubí - TK Ústí n.Labem
team Veselý Štěpán - David Jan 6:0, 6:0
získané body: 0 b.
10.6.2018, DD2B
TK Dubí - TK Ústí n.Labem
team Veselý, Šupol - Patyk, David 6:0, 6:0
získané body: 0 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.06.2018, TC-Ústí n. Labem

TK Ústí n.Labem (C - 250), K: 4/4

20
2
28.07.2018, TC-Ústí n. Labem

TK Ústí n.Labem (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
20/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.06.2018, TC-Ústí n. Labem

TK Ústí n.Labem (C - 250), K: 4/4

15
2
28.07.2018, TC-Ústí n. Labem

TK Ústí n.Labem (C - 250), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
30/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2D
1.5.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Doksy
4
2.
DM2D
8.5.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - SK Matchball Česká Lípa B
1
3.
DM2D
27.5.2018, SK Podještědští Pardálové - TJ Sokol Budyně n.Ohř.
3
4.
DM2D
17.6.2018, Slavoj Litoměřice B - TJ Sokol Budyně n.Ohř.
1
5.
DM2D
24.6.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Roudnice n.L.
3
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2D
1.5.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Doksy
4
2.
DM2D
8.5.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - SK Matchball Česká Lípa B
1
3.
DM2D
27.5.2018, SK Podještědští Pardálové - TJ Sokol Budyně n.Ohř.
2
4.
DM2D
17.6.2018, Slavoj Litoměřice B - TJ Sokol Budyně n.Ohř.
1
5.
DM2D
24.6.2018, TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Roudnice n.L.
4
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22
1.5.2018, DM2D
TJ Sokol Budyně n.Ohř. - TK Doksy
team David, Korous - Schacherl, Tvrdek 6:1, 6:3
získané body: 4 b.