Český tenisový svaz

Kubáč Petr

Datum narození:
06.05.2006
Platnost reg. do:
06.01.2020
Klub:
TK PTA Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK PTA Kolín
1864 (3)
 
 
 
2018
TK PTA Kolín
867 (6)
 
 
 
2019
TK PTA Kolín
423 (1)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28 - III. třída D
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Kolín B - TK PTA Kolín
0
2.
28 - III. třída D
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Oáza Říčany - TK PTA Kolín
1
3.
28 - III. třída D
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK PTA Kolín - 1.TK Pacov
1
4.
28 - III. třída D
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK PTA Kolín - TK Čáslav
1
5.
28 - III. třída D
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ Sokol Strančice - TK PTA Kolín
1
6.
28 - III. třída D
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK PTA Kolín - Sport club Na Zámečku
1
7.
28 - III. třída D
26.5.2019 NT 8.6.2019, 1.TK Pacov B - TK PTA Kolín
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28 - III. třída D
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Kolín B - TK PTA Kolín
0
2.
28 - III. třída D
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Oáza Říčany - TK PTA Kolín
1
3.
28 - III. třída D
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK PTA Kolín - 1.TK Pacov
1
4.
28 - III. třída D
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK PTA Kolín - TK Čáslav
1
5.
28 - III. třída D
23.6.2019 NT 30.6.2019, TJ Sokol Strančice - TK PTA Kolín
1
6.
28 - III. třída D
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK PTA Kolín - Sport club Na Zámečku
1
7.
28 - III. třída D
26.5.2019 NT 8.6.2019, 1.TK Pacov B - TK PTA Kolín
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
15.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

8>4 Smetana, Kubáč - Soumar, Majera 6:4, 4:6, 1:0 (9)
4>2 Farkaš, Klíma - Smetana, Kubáč 6:2, 2:6, 1:0 (4)
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38 - III. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B - TK PTA Kolín A
1
2.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Žiželice B - TK PTA Kolín A
0
3.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK PTA Kolín A - Slavoj Český Brod C
1
4.
38 - III. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK PTA Kolín A - TK PTA Kolín B
1
5.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, TO Sokol Nehvizdy - TK PTA Kolín A
1
6.
38 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK PTA Kolín A - Sparta Kutná Hora
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38 - III. třída D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B - TK PTA Kolín A
1
2.
38 - III. třída D
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Žiželice B - TK PTA Kolín A
1
3.
38 - III. třída D
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK PTA Kolín A - Slavoj Český Brod C
1
4.
38 - III. třída D
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK PTA Kolín A - TK PTA Kolín B
1
5.
38 - III. třída D
25.5.2019 NT 9.6.2019, TO Sokol Nehvizdy - TK PTA Kolín A
0
6.
38 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK PTA Kolín A - Sparta Kutná Hora
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9