Český tenisový svaz

Mareš Filip

Datum narození:
05.03.2005
Platnost reg. do:
08.11.2018
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Sportovní centrum Linhart
629 (9)
 
 
 
2017
TJ LTC Poděbrady
628 (9)
 
 
 
2018
TJ LTC Poděbrady
569 (1)
 
 
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
428 (6)
951 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Benešov - TJ LTC Poděbrady
1
2.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Radošovice B - TJ LTC Poděbrady
1
1.
27- III.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ LTC Poděbrady B - Sokol Libiš
1
2.
27- III.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK PTA Kolín
0
3.
27- III.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - TJ LTC Poděbrady B
1
4.
27- III.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Kolín B - TJ LTC Poděbrady B
1
5.
27- III.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TO SK Mělník B - TJ LTC Poděbrady B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Benešov - TJ LTC Poděbrady
0
2.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Radošovice B - TJ LTC Poděbrady
6
1.
27- III.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ LTC Poděbrady B - Sokol Libiš
1
2.
27- III.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK PTA Kolín
0
3.
27- III.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - TJ LTC Poděbrady B
0
4.
27- III.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Kolín B - TJ LTC Poděbrady B
1
5.
27- III.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TO SK Mělník B - TJ LTC Poděbrady B
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2018 NT 17.6.2018, TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Beroun
0
2.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenis Dobříš - TJ LTC Poděbrady
0
1.
37- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
0
2.
37- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Libiš - TJ LTC Poděbrady B
3
3.
37- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. - TJ LTC Poděbrady B
1
4.
37- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Bakov n.Jiz. - TJ LTC Poděbrady B
1
5.
37- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TO SK Mělník B
1
6.
37- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Mnichovo Hradiště - TJ LTC Poděbrady B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2018 NT 17.6.2018, TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Beroun
4
2.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenis Dobříš - TJ LTC Poděbrady
0
1.
37- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
1
2.
37- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Libiš - TJ LTC Poděbrady B
1
3.
37- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. - TJ LTC Poděbrady B
1
4.
37- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Bakov n.Jiz. - TJ LTC Poděbrady B
1
5.
37- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TO SK Mělník B
1
6.
37- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Mnichovo Hradiště - TJ LTC Poděbrady B
2
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14