Český tenisový svaz

Včelák Jan

Datum narození:
02.06.2005
Platnost reg. do:
14.11.2022
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Slavoj Žiželice n.C.
505 (9)
951 (3)
 
 
2017
Slavoj Žiželice
282 (15)
 
 
 
2018
Slavoj Žiželice
296 (1)
659 (4)
 
 
2019
Slavoj Žiželice
 
238 (12)
856 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Kolín

Slavoj Žiželice (P - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Kolín

Slavoj Žiželice (P - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Žiželice
1
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - Slavoj Žiželice
6
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
6
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Žiželice - TC Realsport Nymburk o.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Žiželice
3
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - Slavoj Žiželice
2
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
4.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
0
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Žiželice - TC Realsport Nymburk o.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22
23.6.2019 NT 30.6.2019, 22 - I. třída B
TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
team Chvapil Viktor - Včelák Jan 4:6, 6:4, 3:6
získané body: 6 b.
team - Bradáč scr.
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Žiželice - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - Slavoj Žiželice
4
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
9
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Žiželice
6
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
0
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
7.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
4
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Žiželice - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - Slavoj Žiželice
3
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Žiželice
6
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
0
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
7.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
4
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37