Český tenisový svaz

Šandor David

Datum narození:
23.07.2005
Platnost reg. do:
25.03.2020
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ LTC Poděbrady
901 (6)
 
 
 
2017
TJ LTC Poděbrady
933 (6)
 
 
 
2018
TJ LTC Poděbrady
931 (1)
 
 
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
550 (4)
 
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

7
2
22.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
17/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

-
2
22.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Kolín - TJ LTC Poděbrady
1
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
0
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Žiželice
3
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod B
0
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ LTC Poděbrady - I. ČLTPK Čerčany
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Kolín - TJ LTC Poděbrady
3
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka - TJ LTC Poděbrady
0
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Žiželice
0
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod B
1
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ LTC Poděbrady - I. ČLTPK Čerčany
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11