Český tenisový svaz

Šandor David

Datum narození:
23.07.2005
Platnost reg. do:
11.03.2019
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ LTC Poděbrady
901 (6)
 
 
 
2017
TJ LTC Poděbrady
933 (6)
 
 
 
2018
TJ LTC Poděbrady
931 (1)
 
 
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
551 (4)
 
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Nymburk

TJ LTC Poděbrady (P - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.02.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.02.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27- III.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ LTC Poděbrady B - Sokol Libiš
0
2.
27- III.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK Mnichovo Hradiště
1
3.
27- III.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TJ LTC Poděbrady B - Tenis Brandýs n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27- III.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ LTC Poděbrady B - Sokol Libiš
0
2.
27- III.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK Mnichovo Hradiště
1
3.
27- III.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TJ LTC Poděbrady B - Tenis Brandýs n.L.
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2018 NT 17.6.2018, TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Beroun
1
1.
37- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
0
2.
37- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Libiš - TJ LTC Poděbrady B
1
3.
37- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. - TJ LTC Poděbrady B
1
4.
37- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Bakov n.Jiz. - TJ LTC Poděbrady B
1
5.
37- III.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TJ LTC Poděbrady B - Tenis Brandýs n.L.
1
6.
37- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TO SK Mělník B
1
7.
37- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Mnichovo Hradiště - TJ LTC Poděbrady B
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2018 NT 17.6.2018, TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Beroun
4
1.
37- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
1
2.
37- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Libiš - TJ LTC Poděbrady B
1
3.
37- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. - TJ LTC Poděbrady B
1
4.
37- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Bakov n.Jiz. - TJ LTC Poděbrady B
1
5.
37- III.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TJ LTC Poděbrady B - Tenis Brandýs n.L.
0
6.
37- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TO SK Mělník B
1
7.
37- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Mnichovo Hradiště - TJ LTC Poděbrady B
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11