Český tenisový svaz

Schleiss Benedikt

Datum narození:
10.07.2007
Platnost reg. do:
01.11.2018
Klub:
TK Letohrad
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Letohrad
501 (9)
747 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
19.5., TO SK Žamberk A - TK Letohrad A
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
26.5., TK Letohrad A - Nespin, z.s. A
1
3.
33 - Pardubický krajský přebor
9.6., TK Choceň - TK Letohrad A
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
19.5., TO SK Žamberk A - TK Letohrad A
1
2.
33 - Pardubický krajský přebor
26.5., TK Letohrad A - Nespin, z.s. A
1
3.
33 - Pardubický krajský přebor
9.6., TK Choceň - TK Letohrad A
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
20.01.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

8>4 Ploc, Schleiss - Hofman, Bradík 6:3, 6:4
4>2 Ploc, Schleiss - Adámek, Jandík 6:1, 6:4
2>1 Ploc, Schleiss - Javůrek, Holub 6:4, 6:3
získané body: 15 b.
17.02.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/5

4>2 Čank, Schleiss - Hloušek, Lebiš 6:3, 5:7, 1:2 (10)
2>1 Šmejkal, El Gazzar - Čank, Schleiss 7:6 (4), 6:2
získané body: 15 b.
24.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

4>2 Brdíček, Schleiss - Žiška, Macek 7:6 (5), 6:2
2>1 Brdíček, Schleiss - Dudek, Málek 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

16>8 Schleiss, Ploc - Jirka, Šůna 6:2, 6:2
8>4 Schleiss, Ploc - Vyčítal, Flídr 6:3, 7:6 (4)
4>2 Fiala, Vrtěna - Schleiss, Ploc 6:1, 6:0
získané body: 22 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
29.4., TK Letohrad - TK Pernštýn 1897 Pardubice A
9
2.
43 - Pardubický krajský přebor
6.5., TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TK Letohrad
6
3.
43 - Pardubický krajský přebor
20.5., TK Letohrad - LTC Vysoké Mýto
6
4.
43 - Pardubický krajský přebor
27.5., TK Choceň A - TK Letohrad
4
5.
43 - Pardubický krajský přebor
10.6., TK Letohrad - TC Chrudim A
0
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
52
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
52

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
29.4., TK Letohrad - TK Pernštýn 1897 Pardubice A
9
2.
43 - Pardubický krajský přebor
6.5., TJ Jiskra Havlíčkův Brod B - TK Letohrad
6
3.
43 - Pardubický krajský přebor
20.5., TK Letohrad - LTC Vysoké Mýto
5
4.
43 - Pardubický krajský přebor
27.5., TK Choceň A - TK Letohrad
0
5.
43 - Pardubický krajský přebor
10.6., TK Letohrad - TC Chrudim A
7
 Družstva celkem (4hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
52
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
52