Český tenisový svaz

Kotrc Adam

Datum narození:
17.11.2005
Platnost reg. do:
22.03.2021
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ Lokomotiva Plzeň
1266 (4)
 
 
 
2017
Lokomotiva Plzeň
525 (9)
 
 
 
2018
Lokomotiva Plzeň
225 (1)
788 (4)
 
 
2019
Lokomotiva Plzeň
 
439 (6)
 
 
2020
TK Slavia Plzeň
 
358 (1)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.08.2019

TK Františkovy Lázně (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.08.2019

TK Františkovy Lázně (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. A
05.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
0
2.
ODR II. A
12.5.2019, Sokol Nepomuk - Lokomotiva Plzeň
1
3.
ODR II. A
09.6.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň
0
4.
ODR II. A
23.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Kaznějov
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. A
05.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
3
2.
ODR II. A
12.5.2019, Sokol Nepomuk - Lokomotiva Plzeň
1
3.
ODR II. A
09.6.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň
0
4.
ODR II. A
23.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Kaznějov
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
05.5.2019, ODR II. A
Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
team Kotrc Adam - Ohajda Filip 7:6, 3:6, 4:6
získané body: 0 b.
05.5.2019, ODR II. A
Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
team Kupka, Kotrc - Silovský, Ohajda 7:5, 1:6, 1:0
získané body: 3 b.
09.6.2019, ODR II. A
LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň
team Kotrba, Beníšek - Kupka, Kotrc 7:6, 4:6, 1:0
získané body: 0 b.
23.6.2019, ODR II. A
Lokomotiva Plzeň - TK Kaznějov
team Kotrc, Velek - Korbel, Košek 0:6, 4:6
získané body: 0 b.
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

16>8 Kotrc, Kotrc - Rychetský, Sedláček 6:1, 4:6, 1:0 (8)
8>4 Sina, Picek - Kotrc, Kotrc 6:1, 6:2
získané body: 7 b.
22.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

4>2 Kotrc, Kotrc - Hanuš, Rychetský 6:1, 6:4, 1:0 (4)
2>1 Vávra, Ha Duc - Kotrc, Kotrc 6:3, 1:6, 1:0 (4)
získané body: 10 b.
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

16>8 Fuka, Friedl - Bešťák, Kotrc 6:2, 6:3
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA II.B
04.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Plzeň
1
2.
OŽA II.B
11.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Vodní stavby Plzeň
1
3.
OŽA II.B
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň - Čechie Dalovice
1
4.
OŽA II.B
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Sokolov
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA II.B
04.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Plzeň
1
2.
OŽA II.B
11.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Vodní stavby Plzeň
1
3.
OŽA II.B
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň - Čechie Dalovice
0
4.
OŽA II.B
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Sokolov
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7