Český tenisový svaz

Šulc Dominik

Datum narození:
06.06.2003
Platnost reg. do:
27.11.2019
Klub:
LTC Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Sportovní centrum Linhart
442 (9)
 
 
 
2015
Slavoj Žiželice n.C.
139 (20)
514 (4)
 
 
2016
Slavoj Žiželice n.C.
54 (1)
227 (12)
 
 
2017
Slavoj Žiželice
 
220 (12)
1026 (3)
 
2018
Slavoj Český Brod
 
319 (1)
793 (4)
 
2019
Slavoj Český Brod
 
 
560 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Kolín

Slavoj Žiželice (P - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Kolín

Slavoj Žiželice (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Kolín B - Sokol Týnec n.L.
1
2.
05 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín B
0
3.
05 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Starý Kolín - LTC Kolín B
1
4.
05 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Mnichovo Hradiště - LTC Kolín B
0
5.
05 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
6.
05 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Kolín B - LTC Bakov n.Jiz.
0
7.
05 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Lysá n.L. - LTC Kolín B
1
1.
11 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Kolín C - TK Hrušov
0
1.
Q II o sestup z II. třídy
7.9.2019 9:30 NT 8.9. 9:30, LTC Kolín B - TK Benešov B
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Kolín B - Sokol Týnec n.L.
1
2.
05 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín B
2
3.
05 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Starý Kolín - LTC Kolín B
0
4.
05 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Mnichovo Hradiště - LTC Kolín B
0
5.
05 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
6.
05 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Kolín B - LTC Bakov n.Jiz.
0
7.
05 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Lysá n.L. - LTC Kolín B
0
1.
11 - III. třída D
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Kolín C - TK Hrušov
1
1.
Q II o sestup z II. třídy
7.9.2019 9:30 NT 8.9. 9:30, LTC Kolín B - TK Benešov B
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
26.01.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

4>2 Bega, Vůle - Drbohlav, Šulc 6:4, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
14.09.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Janeček, Šulc - Marek, Šlosar 6:0, 6:4
4>2 Malý, Taláb - Janeček, Šulc 6:2, 6:4
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
0
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
3
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
4
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
4
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Kolín
3
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
4
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
6
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
2
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
3
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
0
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - LTC Kolín
0
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
5
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32