Český tenisový svaz

Tallová Melinda

Datum narození:
13.11.2001
Platnost reg. do:
22.02.2020
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TSM Sokol Vysočany
916 (3)
 
 
 
2013
TSM Sokol Vysočany
303 (9)
622 (3)
 
 
2014
TSM Sokol Vysočany
136 (1)
371 (4)
 
 
2015
TJ Sokol Vysočany TSM
 
156 (12)
 
 
2016
TJ Sokol Vysočany TSM
 
199 (1)
397 (4)
 
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
224 (9)
596 (4)
2018
TJ Sokol Vysočany
 
 
223 (9)
699 (4)
2019
TJ Sokol Vysočany
 
 
327 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2019

TK Dynamo Hradec Králové (C - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2019

TK Dynamo Hradec Králové (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - TC VŠ Praha
0
1.
04. 2.třída A
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Břevnov
4
2.
04. 2.třída A
4.5.2019, LTC Radotín A - TJ Sokol Vysočany C
4
3.
04. 2.třída A
11.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Republikán
1
4.
04. 2.třída A
8.6.2019, Lokomotiva Praha - TJ Sokol Vysočany C
0
5.
04. 2.třída A
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - LTC Modřany 2005 D
3
6.
04. 2.třída A
22.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B - TJ Sokol Vysočany C
4
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - TC VŠ Praha
0
1.
04. 2.třída A
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Břevnov
0
2.
04. 2.třída A
4.5.2019, LTC Radotín A - TJ Sokol Vysočany C
0
3.
04. 2.třída A
11.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Republikán
0
4.
04. 2.třída A
8.6.2019, Lokomotiva Praha - TJ Sokol Vysočany C
0
5.
04. 2.třída A
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - LTC Modřany 2005 D
0
6.
04. 2.třída A
22.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B - TJ Sokol Vysočany C
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, TJ Radlice B - TJ Sokol Vysočany C
1
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - LTC Modřany 2005 A
1
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, SK Aritma Praha B - TJ Sokol Vysočany C
4
4.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany C
6
5.
21. 1.třída A
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Solidarita Praha 10 A
0
6.
21. 1.třída A
23.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, TJ Radlice B - TJ Sokol Vysočany C
1
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - LTC Modřany 2005 A
1
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, SK Aritma Praha B - TJ Sokol Vysočany C
0
4.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany C
6
5.
21. 1.třída A
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Solidarita Praha 10 A
0
6.
21. 1.třída A
23.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany C
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20