Český tenisový svaz

Fialová Ema

Datum narození:
25.06.2001
Platnost reg. do:
25.11.2019
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK TENNISPOINT FM
586 (1)
 
 
 
2015
TK TENNISPOINT FM
 
511 (4)
 
 
2016
TK TENNISPOINT FM
 
467 (1)
 
 
2017
TK TENNISPOINT FM
 
 
462 (4)
 
2018
TK TENNISPOINT FM
 
 
497 (4)
731 (3)
2019
TK TENNISPOINT FM
 
 
362 (4)
390 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
01.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - TK TENNISPOINT FM B
1
2.
Oblastní soutěž skupina A
04.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - TJ TO Sokol Stará Bělá B
4
3.
Oblastní soutěž skupina A
11.05.2019, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TK TENNISPOINT FM B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
25.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - TC Ostrava Nová Ves
1
5.
Oblastní soutěž skupina A
08.06.2019, TK Hlučín B - TK TENNISPOINT FM B
1
6.
Oblastní soutěž skupina A
29.06.2019, TK TENNISPOINT FM B - TK Slavia Orlová C
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
01.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - TK TENNISPOINT FM B
1
2.
Oblastní soutěž skupina A
04.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - TJ TO Sokol Stará Bělá B
0
3.
Oblastní soutěž skupina A
11.05.2019, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TK TENNISPOINT FM B
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
25.05.2019, TK TENNISPOINT FM B - TC Ostrava Nová Ves
1
5.
Oblastní soutěž skupina A
08.06.2019, TK Hlučín B - TK TENNISPOINT FM B
1
6.
Oblastní soutěž skupina A
29.06.2019, TK TENNISPOINT FM B - TK Slavia Orlová C
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TK TENNISPOINT FM A - TJ TO Sokol Stará Bělá
3
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK TENNISPOINT FM A
3
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - TK Slavia Orlová B
3
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, Beskydský tenisový klub - TK TENNISPOINT FM A
6
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Vsetín B
0
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
6
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TK TENNISPOINT FM A - TJ TO Sokol Stará Bělá
4
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK TENNISPOINT FM A
3
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - TK Slavia Orlová B
2
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, Beskydský tenisový klub - TK TENNISPOINT FM A
0
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Vsetín B
4
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31