Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
5
0
32:13
70:30
517:320
10
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
4
1
28:17
59:41
447:379
9
3
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
3
2
19:26
42:55
367:425
8
4
Tenisklub Cheb B
Tisknout
2
4
23:31
51:67
446:540
8
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
2
3
29:16
61:38
428:330
7
6
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
Tisknout
1
4
18:27
40:59
371:438
6
7
TK Kaznějov A
Tisknout
1
4
13:32
34:67
339:483
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
volno TO Rotas Rotava
0:0
 
 
 
2
Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary C
6:3
13:7
98:71
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol Plzeň Doudlevce C TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
5:4
11:8
89:77
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenisklub Cheb B TK Kaznějov A
8:1
16:5
104:61
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2019
5
TK Kaznějov A volno
0:0
 
 
 
6
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní Tenisklub Cheb B
3:6
6:14
67:94
Zápis o utkání - oficiální
7
TCG Karlovy Vary C Sokol Plzeň Doudlevce C
6:3
13:7
91:66
Zápis o utkání - oficiální
8
TO Rotas Rotava Lokomotiva Karlovy Vary
4:5
8:12
66:93
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
volno Lokomotiva Karlovy Vary
0:0
 
 
 
10
Sokol Plzeň Doudlevce C TO Rotas Rotava
5:4
10:10
75:75
Zápis o utkání - oficiální
11
Tenisklub Cheb B TCG Karlovy Vary C
3:6
8:12
81:104
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Kaznějov A TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
2:7
5:14
68:102
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní volno
0:0
 
 
 
14
TCG Karlovy Vary C TK Kaznějov A
8:1
16:4
101:60
Zápis o utkání - oficiální
15
TO Rotas Rotava Tenisklub Cheb B
8:1
16:2
101:41
Zápis o utkání - oficiální
16
Lokomotiva Karlovy Vary Sokol Plzeň Doudlevce C
9:0
18:1
113:46
Zápis o utkání - oficiální
5
08.6.2019
17
volno Sokol Plzeň Doudlevce C
0:0
 
 
 
18
Tenisklub Cheb B Lokomotiva Karlovy Vary
2:7
5:15
57:116
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Kaznějov A TO Rotas Rotava
5:4
11:9
70:79
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní TCG Karlovy Vary C
4:5
9:11
74:80
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TCG Karlovy Vary C volno
0:0
 
 
 
22
TO Rotas Rotava TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
9:0
18:3
107:51
Zápis o utkání - oficiální
23
Lokomotiva Karlovy Vary TK Kaznějov A
5:4
12:9
97:80
Zápis o utkání - oficiální
24
Sokol Plzeň Doudlevce C Tenisklub Cheb B
6:3
13:6
91:69
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
volno Tenisklub Cheb B
0:0
 
 
 
26
TK Kaznějov A Sokol Plzeň Doudlevce C
0:0
 
 
 
27
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní Lokomotiva Karlovy Vary
0:0
 
 
 
28
TCG Karlovy Vary C TO Rotas Rotava
0:0