Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
5
0
39:6
80:16
503:230
10
2
TK Radošovice
Tisknout
4
1
24:21
53:48
437:439
9
3
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
2
29:16
60:37
457:365
8
4
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
2
28:17
59:40
432:357
8
5
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
3
20:25
47:56
394:450
7
6
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
3
15:30
35:62
374:475
7
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
4
16:29
40:62
417:453
6
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
5
9:36
19:72
221:466
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
1
LTC Mladá Boleslav o.s. 1. Vestecká sportovní
7:2
14:5
97:44
Zápis o utkání - oficiální
2
F.H.TK Dobřichovice Sportclub Řevnice, z.s.
3:6
8:14
72:93
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Slovan Kladno Slavoj Český Brod
6:3
13:8
97:88
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Neridé TK Radošovice
9:0
18:1
111:34
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019 NT 11.5.2019
5
1. Vestecká sportovní TK Neridé
3:6
6:12
46:72
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Radošovice LTC Slovan Kladno
7:2
14:6
102:87
Zápis o utkání - oficiální
7
Slavoj Český Brod F.H.TK Dobřichovice
4:5
8:12
87:93
Zápis o utkání - oficiální
8
Sportclub Řevnice, z.s. LTC Mladá Boleslav o.s.
7:2
14:7
92:76
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019 NT 25.5.2019
9
Sportclub Řevnice, z.s. 1. Vestecká sportovní
9:0
18:0
111:35
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Mladá Boleslav o.s. Slavoj Český Brod
2:7
6:14
90:101
Zápis o utkání - oficiální
11
F.H.TK Dobřichovice TK Radošovice
4:5
9:11
73:82
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Slovan Kladno TK Neridé
0:9
0:18
35:111
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019 NT 8.6.2019
13
1. Vestecká sportovní LTC Slovan Kladno
4:5
8:10
73:77
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Neridé F.H.TK Dobřichovice
8:1
17:4
110:55
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Radošovice LTC Mladá Boleslav o.s.
6:3
14:8
117:94
Zápis o utkání - oficiální
16
Slavoj Český Brod Sportclub Řevnice, z.s.
6:3
12:6
72:62
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019 NT 15.6.2019
17
Slavoj Český Brod 1. Vestecká sportovní
9:0
18:0
109:23
Zápis o utkání - oficiální
18
Sportclub Řevnice, z.s. TK Radošovice
3:6
7:13
74:102
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Mladá Boleslav o.s. TK Neridé
2:7
5:15
60:99
Zápis o utkání - oficiální
20
F.H.TK Dobřichovice LTC Slovan Kladno
7:2
14:6
101:78
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
21
1. Vestecká sportovní F.H.TK Dobřichovice
0:0
 
 
 
22
LTC Slovan Kladno LTC Mladá Boleslav o.s.
0:0
 
 
 
23
TK Neridé Sportclub Řevnice, z.s.
0:0
 
 
 
24
TK Radošovice Slavoj Český Brod
0:0
 
 
 
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
25
TK Radošovice 1. Vestecká sportovní
0:0
 
 
 
26
Slavoj Český Brod TK Neridé
0:0
 
 
 
27
Sportclub Řevnice, z.s. LTC Slovan Kladno
0:0
 
 
 
28
LTC Mladá Boleslav o.s. F.H.TK Dobřichovice
0:0