Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

07 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Oáza Říčany
Tisknout
5
1
41:13
89:27
613:325
11
2
TK Radošovice
Tisknout
5
1
39:15
82:34
603:381
11
3
Tsport Votice B
Tisknout
4
1
31:14
64:32
444:292
9
4
TK Týnec nad Sázavou
Tisknout
3
3
25:29
54:68
473:561
9
5
Tsport Votice A
Tisknout
3
3
24:30
52:65
461:530
9
6
TK Benešov B
Tisknout
1
4
18:27
41:59
405:480
6
7
TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
Tisknout
1
4
13:32
28:68
301:482
5
8
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
0
5
7:38
21:78
274:523
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
TK Benešov B TK Radošovice
2:7
5:15
65:111
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Oáza Říčany I. ČLTPK Čerčany
8:1
17:2
108:25
Zápis o utkání - oficiální
3
Tsport Votice B Tsport Votice A
8:1
17:3
108:51
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Týnec nad Sázavou
3:6
8:14
93:110
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
TK Radošovice TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
7:2
14:4
85:63
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Týnec nad Sázavou Tsport Votice B
3:6
6:12
58:81
Zápis o utkání - oficiální
7
Tsport Votice A TK Oáza Říčany
1:8
2:16
49:102
Zápis o utkání - oficiální
8
I. ČLTPK Čerčany TK Benešov B
2:7
6:14
60:98
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
I. ČLTPK Čerčany TK Radošovice
0:9
0:18
22:108
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Benešov B Tsport Votice A
4:5
8:11
80:92
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Oáza Říčany TK Týnec nad Sázavou
8:1
17:2
108:34
Zápis o utkání - oficiální
12
Tsport Votice B (s) TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TK Radošovice Tsport Votice B
4:5
10:10
89:82
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Oáza Říčany
1:8
2:17
41:110
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Týnec nad Sázavou TK Benešov B
6:3
13:9
113:93
Zápis o utkání - oficiální
16
Tsport Votice A I. ČLTPK Čerčany
7:2
15:6
111:81
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
Tsport Votice A TK Radošovice
3:6
6:13
58:99
Zápis o utkání - oficiální
18
I. ČLTPK Čerčany TK Týnec nad Sázavou
2:7
7:14
86:98
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Benešov B TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
2:7
5:14
69:104
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Oáza Říčany Tsport Votice B
6:3
13:7
94:65
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
TK Radošovice TK Oáza Říčany
6:3
12:9
111:91
Zápis o utkání - oficiální
22
Tsport Votice B TK Benešov B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. I. ČLTPK Čerčany
0:0
 
 
 
24
TK Týnec nad Sázavou Tsport Votice A
2:7
5:15
60:100
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TK Týnec nad Sázavou TK Radošovice
0:0
 
 
 
26
Tsport Votice A TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0:0
 
 
 
27
I. ČLTPK Čerčany Tsport Votice B
0:0
 
 
 
28
TK Benešov B TK Oáza Říčany
0:0