Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

06 - II. třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Řevnice
Tisknout
7
0
50:13
103:35
714:427
14
2
Baník Příbram
Tisknout
5
2
36:27
80:58
637:533
12
3
Tenis Dobříš
Tisknout
5
1
47:7
96:17
629:283
11
4
Tenisový klub Mníšek
Tisknout
3
4
30:33
64:70
530:540
10
5
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
2
5
25:38
56:82
501:626
9
6
Spartak Rožmitál
Tisknout
2
5
19:44
41:93
409:655
9
7
Sokol Kamýk n.Vlt.
Tisknout
2
4
20:34
45:72
416:527
8
8
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
1
6
16:47
37:95
391:636
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
Tenis Dobříš Spartak Rožmitál
9:0
18:1
112:29
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Kamýk n.Vlt. T.J. Sokol Sedlčany
5:4
11:9
87:75
Zápis o utkání - oficiální
3
Tenisový klub Mníšek LTC Řevnice
2:7
7:15
85:104
Zápis o utkání - oficiální
4
Baník Příbram TK Bohutín, z.s.
8:1
16:3
104:43
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
Spartak Rožmitál Baník Příbram
3:6
7:15
83:113
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Bohutín, z.s. Tenisový klub Mníšek
2:7
4:14
48:91
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Řevnice Sokol Kamýk n.Vlt.
7:2
16:6
115:66
Zápis o utkání - oficiální
8
T.J. Sokol Sedlčany Tenis Dobříš
0:9
0:18
23:108
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
T.J. Sokol Sedlčany Spartak Rožmitál
7:2
15:4
100:51
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenis Dobříš LTC Řevnice
4:5
9:10
80:83
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Kamýk n.Vlt. TK Bohutín, z.s.
6:3
12:7
82:56
Zápis o utkání - oficiální
12
Tenisový klub Mníšek Baník Příbram
4:5
8:11
68:80
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
Spartak Rožmitál Tenisový klub Mníšek
5:4
10:8
76:58
Zápis o utkání - oficiální
14
Baník Příbram Sokol Kamýk n.Vlt.
8:1
16:3
106:51
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Bohutín, z.s. Tenis Dobříš
1:8
2:17
45:106
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Řevnice T.J. Sokol Sedlčany
8:1
16:4
108:72
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
LTC Řevnice Spartak Rožmitál
8:1
16:3
100:34
Zápis o utkání - oficiální
18
T.J. Sokol Sedlčany TK Bohutín, z.s.
7:2
14:6
91:69
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenis Dobříš Baník Příbram
8:1
16:4
114:76
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Kamýk n.Vlt. Tenisový klub Mníšek
2:7
5:14
55:99
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
Spartak Rožmitál Sokol Kamýk n.Vlt.
5:4
10:8
76:75
Zápis o utkání - oficiální
22
Tenisový klub Mníšek Tenis Dobříš
0:9
0:18
27:109
Zápis o utkání - oficiální
23
Baník Příbram T.J. Sokol Sedlčany
6:3
14:7
101:72
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Bohutín, z.s. LTC Řevnice
1:8
2:16
33:102
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál
6:3
13:6
97:60
Zápis o utkání - oficiální
26
LTC Řevnice Baník Příbram
7:2
14:4
102:57
Zápis o utkání - oficiální
27
T.J. Sokol Sedlčany Tenisový klub Mníšek
3:6
7:13
68:102
Zápis o utkání - oficiální
28
Tenis Dobříš Sokol Kamýk n.Vlt.
0:0
0:0
0:0
Zápis o utkání - neoficiální