Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

03 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod B
Tisknout
6
0
40:14
83:35
592:406
12
2
TK Čelákovice
Tisknout
5
1
31:23
69:51
549:474
11
3
TK Benešov
Tisknout
4
2
36:18
77:40
563:416
10
4
Sokol Říčany
Tisknout
4
2
30:24
64:54
520:473
10
5
LTC Houštka B
Tisknout
2
4
27:27
61:59
536:523
8
6
LTC Kolín
Tisknout
2
4
22:32
53:70
488:551
8
7
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
1
5
18:36
40:78
405:573
7
8
TK PTA Kolín
Tisknout
0
6
12:42
26:86
366:603
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
LTC Kolín TK Benešov
2:7
5:15
66:103
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Houštka B TK Čelákovice
4:5
10:12
87:98
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Brod B LTC Mladá Boleslav B
6:3
13:7
99:72
Zápis o utkání - oficiální
4
TK PTA Kolín Sokol Říčany
1:8
2:17
50:113
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
TK Benešov TK PTA Kolín
7:2
15:4
102:55
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Říčany Slavoj Český Brod B
3:6
7:13
69:88
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Mladá Boleslav B LTC Houštka B
5:4
10:10
81:87
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Čelákovice LTC Kolín
5:4
12:10
102:97
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
TK Čelákovice TK Benešov
5:4
11:8
88:84
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Kolín LTC Mladá Boleslav B
5:4
12:9
94:74
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Houštka B Sokol Říčany
7:2
14:5
112:78
Zápis o utkání - oficiální
12
Slavoj Český Brod B TK PTA Kolín
9:0
18:0
110:53
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TK Benešov Slavoj Český Brod B
4:5
9:10
73:78
Zápis o utkání - oficiální
14
TK PTA Kolín LTC Houštka B
3:6
6:12
70:92
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Říčany LTC Kolín
6:3
13:8
99:77
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Mladá Boleslav B TK Čelákovice
2:7
4:14
57:94
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
LTC Mladá Boleslav B TK Benešov
1:8
3:17
54:107
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Čelákovice Sokol Říčany
4:5
10:10
79:69
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Kolín TK PTA Kolín
7:2
14:5
98:58
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Houštka B Slavoj Český Brod B
3:6
8:13
83:102
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
TK Benešov LTC Houštka B
6:3
13:7
94:75
Zápis o utkání - oficiální
22
Slavoj Český Brod B LTC Kolín
8:1
16:4
115:56
Zápis o utkání - oficiální
23
TK PTA Kolín TK Čelákovice
4:5
9:10
80:88
Zápis o utkání - oficiální
24
Sokol Říčany LTC Mladá Boleslav B
6:3
12:7
92:67
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
Sokol Říčany TK Benešov
0:0
 
 
 
26
LTC Mladá Boleslav B TK PTA Kolín
0:0
 
 
 
27
TK Čelákovice Slavoj Český Brod B
0:0
 
 
 
28
LTC Kolín LTC Houštka B
0:0