Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

43 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice A
Tisknout
5
0
36:9
76:19
534:260
10
2
LTC Pardubice A
Tisknout
4
1
37:8
75:18
498:206
9
3
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
2
26:19
55:39
441:376
8
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
25:20
54:47
464:419
8
5
TK Hlinsko
Tisknout
3
2
22:23
48:49
406:384
8
6
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B
Tisknout
1
4
14:31
29:64
253:463
6
7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
Tisknout
1
4
8:37
18:77
213:520
6
8
TK Letohrad
Tisknout
0
5
12:33
27:69
289:470
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TO SK Žamberk A TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
9:0
18:0
109:33
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B
8:1
16:3
107:51
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Ústí n. Orlicí TK Hlinsko
3:6
8:15
88:117
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Letohrad LTC Pardubice A
0:9
1:18
28:112
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
LTC Pardubice A TO SK Žamberk A
4:5
8:11
83:93
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Hlinsko TK Letohrad
6:3
13:6
92:67
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B TK Ústí n. Orlicí
2:7
4:15
44:109
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Pernštýn 1897 Pardubice A
1:8
2:17
28:112
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
TO SK Žamberk A TK Pernštýn 1897 Pardubice A
2:7
4:15
66:109
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Ústí n. Orlicí TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
7:2
15:5
111:64
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Letohrad TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B
3:6
7:12
68:80
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Pardubice A TK Hlinsko
7:2
15:4
98:51
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TK Hlinsko TO SK Žamberk A
3:6
6:12
64:80
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B LTC Pardubice A
1:8
2:16
27:97
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Letohrad
5:4
11:9
81:80
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TK Ústí n. Orlicí
6:3
13:6
101:69
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.
17
TO SK Žamberk A TK Ústí n. Orlicí
4:5
10:10
93:87
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Letohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice A
2:7
4:15
46:105
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Pardubice A TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
9:0
18:0
108:7
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Hlinsko TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B
5:4
10:8
82:51
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.
21
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B TO SK Žamberk A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Hlinsko
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TK Pernštýn 1897 Pardubice A LTC Pardubice A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TK Ústí n. Orlicí TK Letohrad
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
23.6.
25
TO SK Žamberk A TK Letohrad
0:0
 
 
 
26
LTC Pardubice A TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
 
27
TK Hlinsko TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0:0
 
 
 
28
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
0:0