Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
USK Pardubice
Tisknout
7
0
49:14
104:38
760:480
14
2
TO SK Žamberk A
Tisknout
5
2
42:21
86:51
716:567
12
3
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
2
37:26
80:58
644:568
12
4
TK Ústí n. Orlicí A
Tisknout
5
2
33:30
75:67
637:643
12
5
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
3
4
32:31
69:69
605:620
10
6
LTC Pardubice C
Tisknout
2
5
25:38
67:84
678:727
9
7
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
1
6
21:42
48:91
510:685
8
8
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
0
7
13:50
33:104
474:734
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TK Ústí n. Orlicí A TK SB Světlá n.Sáz.
7:2
15:5
106:67
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Česká Třebová, z.s. B LTC Pardubice C
7:2
15:7
109:87
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TO TJ Tesla Pardubice A
2:7
5:14
66:92
Zápis o utkání - oficiální
4
TO SK Žamberk A USK Pardubice
4:5
8:13
91:107
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
TK SB Světlá n.Sáz. TO SK Žamberk A
3:6
7:14
83:117
Zápis o utkání - oficiální
6
USK Pardubice TK Pernštýn 1897 Pardubice B
7:2
16:5
118:66
Zápis o utkání - oficiální
7
TO TJ Tesla Pardubice A TK Česká Třebová, z.s. B
5:4
11:9
94:76
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Pardubice C TK Ústí n. Orlicí A
3:6
9:14
117:115
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.
9
LTC Pardubice C TK SB Světlá n.Sáz.
7:2
15:6
108:70
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Ústí n. Orlicí A TO TJ Tesla Pardubice A
6:3
13:8
99:84
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Česká Třebová, z.s. B USK Pardubice
1:8
3:16
53:105
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TO SK Žamberk A
0:9
2:18
58:120
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TK SB Světlá n.Sáz. TK Pernštýn 1897 Pardubice B
8:1
16:3
110:50
Zápis o utkání - oficiální
14
TO SK Žamberk A TK Česká Třebová, z.s. B
5:4
10:8
100:90
Zápis o utkání - oficiální
15
USK Pardubice TK Ústí n. Orlicí A
6:3
12:8
98:85
Zápis o utkání - oficiální
16
TO TJ Tesla Pardubice A LTC Pardubice C
7:2
15:6
108:77
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.
17
TO TJ Tesla Pardubice A TK SB Světlá n.Sáz.
7:2
15:4
104:70
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Pardubice C USK Pardubice
1:8
6:16
76:119
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Ústí n. Orlicí A TO SK Žamberk A
1:8
2:16
53:104
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Česká Třebová, z.s. B TK Pernštýn 1897 Pardubice B
7:2
14:4
92:57
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.
21
TK SB Světlá n.Sáz. TK Česká Třebová, z.s. B
4:5
9:11
77:88
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TK Ústí n. Orlicí A
4:5
8:11
76:79
Zápis o utkání - oficiální
23
TO SK Žamberk A LTC Pardubice C
6:3
12:9
105:90
Zápis o utkání - oficiální
24
USK Pardubice TO TJ Tesla Pardubice A
6:3
13:7
101:76
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.
25
USK Pardubice TK SB Světlá n.Sáz.
9:0
18:1
112:33
Zápis o utkání - oficiální
26
TO TJ Tesla Pardubice A TO SK Žamberk A
5:4
10:8
86:79
Zápis o utkání - oficiální
27
LTC Pardubice C TK Pernštýn 1897 Pardubice B
7:2
15:6
123:101
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Ústí n. Orlicí A TK Česká Třebová, z.s. B
5:4
12:9
100:97
Zápis o utkání - oficiální