Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2016

Věková kategorie: dospělí

05. III.TŔÍDA sk.AA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Nové Město na Moravě
Tisknout
7
0
47:16
99:43
738:507
14
2
TJ Žďár nad Sázavou
Tisknout
6
1
46:17
96:46
727:488
13
3
Slavoj Třešť
Tisknout
5
2
34:29
74:67
625:565
12
4
STK Okříšky
Tisknout
4
3
42:21
92:51
714:530
11
5
Sokol Rudice
Tisknout
3
4
22:41
49:87
516:664
10
6
TK Bystřice n.Pernštejnem
Tisknout
2
5
27:36
61:77
505:607
9
7
Sokol Jemnice
Tisknout
1
6
22:41
54:86
487:680
7
8
TK ČLTK Jihlava B
Tisknout
0
7
12:51
36:104
470:741
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2016
1
STK Okříšky Sokol Jemnice
8:1
17:4
117:52
Zápis o utkání - oficiální
2
TK ČLTK Jihlava B Sokol Rudice
4:5
9:11
82:84
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Nové Město na Moravě
3:6
6:13
65:96
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Žďár nad Sázavou Slavoj Třešť
6:3
13:8
103:79
Zápis o utkání - oficiální
2
7.5.2016
5
Sokol Jemnice TJ Žďár nad Sázavou
3:6
7:13
64:98
Zápis o utkání - oficiální
6
Slavoj Třešť TK Bystřice n.Pernštejnem
6:3
14:7
110:66
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Nové Město na Moravě TK ČLTK Jihlava B
7:2
14:6
106:62
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Rudice STK Okříšky
0:9
2:18
51:117
Zápis o utkání - oficiální
3
21.5.2016
9
Sokol Rudice Sokol Jemnice
6:3
12:7
98:89
Zápis o utkání - oficiální
10
STK Okříšky TJ Nové Město na Moravě
3:6
9:13
97:108
Zápis o utkání - oficiální
11
TK ČLTK Jihlava B Slavoj Třešť
1:8
4:16
56:114
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou
0:9
2:18
36:116
Zápis o utkání - oficiální
4
28.5.2016
13
Sokol Jemnice TK Bystřice n.Pernštejnem (s)
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Žďár nad Sázavou TK ČLTK Jihlava B
7:2
14:6
104:59
Zápis o utkání - oficiální
15
Slavoj Třešť STK Okříšky
5:4
10:9
75:75
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Nové Město na Moravě Sokol Rudice
8:1
17:2
112:49
Zápis o utkání - oficiální
5
11.6.2016
17
TJ Nové Město na Moravě Sokol Jemnice
6:3
13:9
112:93
Zápis o utkání - oficiální
18
Sokol Rudice Slavoj Třešť
4:5
9:10
79:82
Zápis o utkání - oficiální
19
STK Okříšky TJ Žďár nad Sázavou
3:6
9:13
98:110
Zápis o utkání - oficiální
20
TK ČLTK Jihlava B TK Bystřice n.Pernštejnem
3:6
8:13
96:102
Zápis o utkání - oficiální
6
18.6.2016
21
Sokol Jemnice TK ČLTK Jihlava B
9:0
18:1
111:43
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Bystřice n.Pernštejnem STK Okříšky
3:6
7:12
62:90
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Žďár nad Sázavou Sokol Rudice
9:0
18:1
116:56
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Třešť TJ Nové Město na Moravě
1:8
4:16
61:108
Zápis o utkání - oficiální
7
25.6.2016
25
Slavoj Třešť Sokol Jemnice
6:3
12:9
104:78
Zápis o utkání - oficiální
26
TJ Nové Město na Moravě TJ Žďár nad Sázavou
6:3
13:7
96:80
Zápis o utkání - oficiální
27
Sokol Rudice TK Bystřice n.Pernštejnem
6:3
12:8
99:66
Zápis o utkání - oficiální
28
STK Okříšky TK ČLTK Jihlava B
9:0
18:2
120:72
Zápis o utkání - oficiální