Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2015

Věková kategorie: dospělí

02 - Královéhradecký krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
VŠTJ UK Hradec Králové
Tisknout
7
0
52:11
110:33
787:446
14
2
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
6
1
38:25
86:58
722:615
13
3
LTC Nový Bydžov A
Tisknout
5
2
41:22
87:51
666:534
12
4
TK VČE Hradec Králové A
Tisknout
3
4
28:35
67:77
640:658
10
5
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
3
4
28:35
65:79
613:672
10
6
Lokomotiva Trutnov
Tisknout
2
5
24:39
54:88
554:679
9
7
Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
1
6
22:41
55:90
594:740
8
8
TK Semily A
Tisknout
1
6
19:44
44:92
457:689
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
2.5
1
TJ Lázně Bělohrad A TJ Lázně Bělohrad B
6:3
14:6
109:71
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Semily A VŠTJ UK Hradec Králové
1:8
3:16
50:106
Zápis o utkání - oficiální
3
Lokomotiva Trutnov LTC Nový Bydžov A
0:9
3:18
55:118
Zápis o utkání - oficiální
4
Chlumec n/Cidlinou A TK VČE Hradec Králové A
3:6
8:14
90:113
Zápis o utkání - oficiální
2
9.5.
5
TJ Lázně Bělohrad B Chlumec n/Cidlinou A
6:3
13:8
110:84
Zápis o utkání - oficiální
6
TK VČE Hradec Králové A Lokomotiva Trutnov
6:3
14:6
103:69
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Nový Bydžov A TK Semily A
8:1
16:3
111:55
Zápis o utkání - oficiální
8
VŠTJ UK Hradec Králové TJ Lázně Bělohrad A
8:1
17:5
119:75
Zápis o utkání - oficiální
3
23.5.
9
VŠTJ UK Hradec Králové TJ Lázně Bělohrad B
8:1
17:4
120:68
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Lázně Bělohrad A LTC Nový Bydžov A
5:4
10:10
94:91
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Semily A TK VČE Hradec Králové A
6:3
12:8
87:85
Zápis o utkání - oficiální
12
Lokomotiva Trutnov Chlumec n/Cidlinou A
7:2
14:6
109:78
Zápis o utkání - oficiální
4
30.5.
13
TJ Lázně Bělohrad B Lokomotiva Trutnov
5:4
12:9
93:83
Zápis o utkání - oficiální
14
Chlumec n/Cidlinou A TK Semily A
5:4
11:10
85:83
Zápis o utkání - oficiální
15
TK VČE Hradec Králové A TJ Lázně Bělohrad A
2:7
6:16
91:121
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Nový Bydžov A VŠTJ UK Hradec Králové
3:6
7:13
64:94
Zápis o utkání - oficiální
5
13.6.
17
LTC Nový Bydžov A TJ Lázně Bělohrad B
7:2
15:6
110:73
Zápis o utkání - oficiální
18
VŠTJ UK Hradec Králové TK VČE Hradec Králové A
8:1
16:3
109:52
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Lázně Bělohrad A Chlumec n/Cidlinou A
7:2
15:6
120:87
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Semily A Lokomotiva Trutnov
3:6
7:13
62:102
Zápis o utkání - oficiální
6
20.6.
21
TJ Lázně Bělohrad B TK Semily A
8:1
16:2
106:49
Zápis o utkání - oficiální
22
Lokomotiva Trutnov TJ Lázně Bělohrad A
3:6
6:14
85:109
Zápis o utkání - oficiální
23
Chlumec n/Cidlinou A VŠTJ UK Hradec Králové
3:6
8:14
86:123
Zápis o utkání - oficiální
24
TK VČE Hradec Králové A LTC Nový Bydžov A
4:5
8:11
79:90
Zápis o utkání - oficiální
7
27.6.
25
TK VČE Hradec Králové A TJ Lázně Bělohrad B
6:3
14:8
117:92
Zápis o utkání - oficiální
26
LTC Nový Bydžov A Chlumec n/Cidlinou A
5:4
10:8
82:84
Zápis o utkání - oficiální
27
VŠTJ UK Hradec Králové Lokomotiva Trutnov
8:1
17:3
116:51
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Lázně Bělohrad A TK Semily A
6:3
12:7
94:71
Zápis o utkání - oficiální