Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

65 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
6
0
54:6
53:7
345:107
12
2
LTC Mladá Boleslav A
Tisknout
5
1
49:11
49:11
326:142
11
3
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav C
Tisknout
4
2
35:25
35:25
270:233
10
4
TK Mnichovo Hradiště
Tisknout
2
4
26:34
27:33
233:255
8
5
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
Tisknout
2
4
19:41
19:41
215:299
8
6
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
1
5
15:45
15:45
158:319
7
7
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
1
5
12:48
12:48
136:328
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2019 (NT do 15.5.)
1
TK Mnichovo Hradiště volno
0:0
 
 
 
2
TK Neridé LTC Mladá Boleslav A
6:4
6:4
50:40
Zápis o utkání - oficiální
3
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav C TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
8:2
8:2
59:36
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Mladá Boleslav B TK Benátky nad Jizerou
6:4
6:4
46:43
Zápis o utkání - oficiální
2
11.5.2019 (NT do 22.5.)
5
volno LTC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
6
TK Benátky nad Jizerou TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav C
3:7
3:7
32:55
Zápis o utkání - oficiální
7
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B TK Neridé
1:9
1:9
18:59
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Mladá Boleslav A TK Mnichovo Hradiště
9:1
9:1
56:20
Zápis o utkání - oficiální
3
18.5.2019 (NT do 29.5.)
9
LTC Mladá Boleslav A volno
0:0
 
 
 
10
TK Mnichovo Hradiště TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
5:5
5:5
39:43
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Neridé TK Benátky nad Jizerou
10:0
10:0
60:2
Zápis o utkání - oficiální
12
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav C LTC Mladá Boleslav B
8:2
8:2
54:22
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 (NT do 6.6.)
13
volno TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav C
0:0
 
 
 
14
LTC Mladá Boleslav B TK Neridé
0:10
0:10
5:60
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Benátky nad Jizerou TK Mnichovo Hradiště
1:9
1:9
24:58
Zápis o utkání - oficiální
16
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B LTC Mladá Boleslav A
1:9
1:9
23:57
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 (NT do 19.6.)
17
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B volno
0:0
 
 
 
18
LTC Mladá Boleslav A TK Benátky nad Jizerou
10:0
10:0
60:8
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Mnichovo Hradiště LTC Mladá Boleslav B
10:0
10:0
60:15
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Neridé TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav C
9:1
9:1
57:15
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 (NT do 26.6.)
21
volno TK Neridé
0:0
 
 
 
22
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav C TK Mnichovo Hradiště
9:1
9:1
58:29
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Mladá Boleslav B LTC Mladá Boleslav A
1:9
1:9
12:56
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Benátky nad Jizerou TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
7:3
7:3
49:40
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 (NT do 30.6.)
25
TK Benátky nad Jizerou volno
0:0
 
 
 
26
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B LTC Mladá Boleslav B
7:3
7:3
55:36
Zápis o utkání - oficiální
27
LTC Mladá Boleslav A TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav C
8:2
8:2
57:29
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Mnichovo Hradiště TK Neridé
0:10
1:9
27:59
Zápis o utkání - oficiální