Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

55.Baby tenis-2.výkonnostní třída E-Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
I.ČLTK Praha C
Tisknout
6
1
32:10
59:22
420:281
13
2
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
6
0
36:0
70:1
424:175
12
3
TK Písnice
Tisknout
4
3
21:21
48:46
400:388
11
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.A
Tisknout
3
4
14:28
31:58
328:437
10
5
TC VŠ Praha B
Tisknout
2
5
12:30
24:61
317:436
9
6
Orel jednota Praha-Balkán B
Tisknout
3
3
20:16
42:27
309:266
8
7
Tempo Praha
Tisknout
2
4
16:20
33:41
321:352
8
8
SK OAZA Praha
Tisknout
0
6
5:31
12:63
229:413
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
I.ČLTK Praha C SK OAZA Praha
5:1
11:3
69:38
Zápis o utkání - oficiální
2
Orel jednota Praha-Balkán B TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.A
6:0
12:0
72:28
Zápis o utkání - oficiální
3
TC VŠ Praha B Tempo Praha
4:2
7:4
61:46
Zápis o utkání - oficiální
4
SK HAMR, z.s. C TK Písnice
6:0
12:0
73:31
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019
5
SK OAZA Praha SK HAMR, z.s. C
0:6
0:12
27:72
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Písnice TC VŠ Praha B
6:0
12:1
70:38
Zápis o utkání - oficiální
7
Tempo Praha Orel jednota Praha-Balkán B
0:6
0:12
38:73
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.A I.ČLTK Praha C
1:5
2:10
39:69
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.A SK OAZA Praha
4:2
8:4
63:52
Zápis o utkání - oficiální
10
I.ČLTK Praha C Tempo Praha
4:2
8:4
69:54
Zápis o utkání - oficiální
11
Orel jednota Praha-Balkán B TK Písnice
2:4
5:9
55:64
Zápis o utkání - oficiální
12
TC VŠ Praha B SK HAMR, z.s. C
0:6
0:12
28:72
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
SK OAZA Praha TC VŠ Praha B
0:6
0:12
37:73
Zápis o utkání - oficiální
14
SK HAMR, z.s. C Orel jednota Praha-Balkán B
6:0
12:1
73:37
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Písnice I.ČLTK Praha C
0:6
1:12
42:72
Zápis o utkání - oficiální
16
Tempo Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.A
5:1
11:3
69:49
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019
17
Tempo Praha SK OAZA Praha
5:1
10:2
67:35
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.A TK Písnice
4:2
9:7
63:59
Zápis o utkání - oficiální
19
I.ČLTK Praha C SK HAMR, z.s. C
0:6
0:12
33:74
Zápis o utkání - oficiální
20
Orel jednota Praha-Balkán B TC VŠ Praha B
6:0
12:0
72:27
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019
21
SK OAZA Praha Orel jednota Praha-Balkán B
0:0
 
 
 
22
TC VŠ Praha B I.ČLTK Praha C
0:6
0:12
34:72
Zápis o utkání - oficiální
23
SK HAMR, z.s. C TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.A
6:0
10:0
60:19
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Písnice Tempo Praha
4:2
9:4
65:47
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
25
TK Písnice SK OAZA Praha
5:1
10:3
69:40
Zápis o utkání - oficiální
26
Tempo Praha SK HAMR, z.s. C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.A TC VŠ Praha B
4:2
9:4
67:56
Zápis o utkání - oficiální
28
I.ČLTK Praha C (s) Orel jednota Praha-Balkán B
6:0
6:0
36:0
Zápis o utkání - oficiální