Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
29.-29.08. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916703 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Ne do 13:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
10600 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Hamerský babytenisový okruh je tvořen 8 turnaji. (poslední turnaj bude 26.9., přihlášky upřesním 29.8.)
Do celkového pořadí se počítají všechny akce.
Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění, může být pořadatelem změněno během turnaje na základě změny okolností (počasí, atd.)
Od 2. turnaje se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu, u 1. turnaje to bude los náhodný.
Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední úterý před turnajem.
V souladu s platnými opatřeními proti šíření nového typu koronaviru musí hráči a doprovod splňovat následující podmínky:
1/ Neprojevují se u nich žádné příznaky onemocnění Covid-19
2/ Splňují některou z podmínek bezinfekčnosti:
a) Absolvovali v posledních 72 hodinách POC antigenní test nebo v posledních 7 dnech PCR test s NEGATIVNÍM výsledkem
b) Nacházejí se ve lhůtě 180 dnů od prodělání onemocnění Covid-19
c) Jsou očkováni proti onemocnění Covid-19 a od podání závěrečné dávky podle očkovacího schématu uplynulo alespoň 14 dní
Splnění těchto podmínek bude doloženo čestným prohlášením hráčů, které si lze vyplnit doma nebo bude k dispozici při prezentaci.
Ladislav Havelka
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Weigert Matyáš |
12.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
28.03.2021 11:57:40 |
2. |
Čižinský Filip |
06.09.2013 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
volná karta |
12.04.2021 21:46:28 |
3. |
Kubíková Kateřina |
05.04.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
08.06.2021 13:30:32 |
4. |
Štěpánek Jakub |
06.02.2013 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
23.06.2021 07:08:47 |
5. |
Dušková Diana |
21.08.2012 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
23.06.2021 08:09:20 |
6. |
Hlista Filip |
25.02.2012 |
TopTennis Xaverov s.r.o. |
|
|
|
volná karta |
25.06.2021 08:18:16 |
7. |
Pribiš Vincent |
13.04.2012 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
volná karta |
27.06.2021 01:26:30 |
8. |
Cízner Oliver |
01.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
27.06.2021 07:27:30 |
9. |
Akyay Hasan Aras |
10.05.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
02.07.2021 09:14:20 |
10. |
Sudková Dorota |
10.04.2013 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
08.07.2021 10:52:29 |
11. |
Germala Robert |
02.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
08.07.2021 22:58:05 |
12. |
Dvořák Jan |
16.10.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
12.07.2021 18:24:13 |
13. |
Cecava Patrick |
19.09.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
volná karta |
19.07.2021 21:16:11 |
14. |
Hradec Matyáš |
26.08.2013 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
volná karta |
20.07.2021 09:30:00 |
15. |
Motl Kryštof |
09.12.2012 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
volná karta |
28.07.2021 17:17:21 |
16. |
Zeidlerová Elisabeth |
16.07.2013 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
01.08.2021 15:19:47 |
17. |
Lux Emma |
03.01.2013 |
SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s. |
|
|
|
volná karta |
02.08.2021 15:39:38 |
18. |
Novická Markéta |
14.12.2012 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
volná karta |
16.08.2021 05:48:15 |
19. |
Novická Klára |
14.12.2012 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
volná karta |
16.08.2021 05:50:24 |
20. |
Krystková Nela |
19.09.2013 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
volná karta |
17.08.2021 06:36:16 |
21. |
Štěpánek Adam |
21.09.2012 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
17.08.2021 09:55:19 |
22. |
Pírková Ema |
17.06.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
17.08.2021 10:35:59 |
23. |
Wollner Filip |
28.06.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
18.08.2021 13:20:50 |
24. |
Mabouka Sofia |
13.03.2012 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
volná karta |
20.08.2021 20:02:38 |
25. |
Michálková Daniela |
04.03.2012 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
volná karta |
22.08.2021 22:04:22 |
26. |
Adamcová Veronika |
27.06.2012 |
TO SK Žamberk |
|
|
|
volná karta |
23.08.2021 13:47:59 |
27. |
Adamcová Valérie |
30.04.2014 |
TO SK Žamberk |
|
|
|
volná karta |
23.08.2021 20:28:13 |
28. |
Koláček Lukáš |
30.12.2012 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
|
|
|
volná karta |
25.08.2021 20:01:51 |
29. |
Hrdina Šimon |
05.06.2012 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
26.08.2021 18:12:23 |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Marešová Beata |
12.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2021 08:21:31 |
2. |
Nedoma Nataniel |
08.04.2012 |
CTA Rudná |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2021 08:07:07 |
3. |
Svoboda Adéla |
19.04.2012 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2021 16:02:42 |
4. |
Šebístková Tereza |
23.03.2012 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2021 14:00:11 |
5. |
Zikmund Adam |
29.01.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2021 06:12:13 |
6. |
Toman Bruno |
01.08.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2021 19:40:53 |
7. |
Kurylová Nicole |
04.07.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2021 21:11:03 |
8. |
Havlík Jan |
12.04.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.08.2021 15:29:12 |
|